Trwa ładowanie...

Horoskop miłosny na listopad 2022. Panny i Lwy muszą uważać

Kwadratura Słońca z Saturnem (9-13 listopada) zachęca do ważnych podsumowań, ale i docenienia tego, co mamy. Kwadratura Marsa z Neptunem przynosi zamieszanie i nie do końca właściwe ocenianie sytuacji. Na moment, w którym będzie lepiej, trzeba będzie poczekać aż do trygonu Słońca z Jowiszem.

Horoskop miłosny na listopad 2022. Panny, Barany i Raki muszą uważaćHoroskop miłosny na listopad 2022. Panny, Barany i Raki muszą uważaćŹródło: Adobe Stock
dbz0hp7
dbz0hp7

Słońce w Skorpionie jak zwykle przypomina nam na przełomie października i listopada, że coś się kończy, że pora coś podsumować. Ale musimy zwrócić także uwagę na przyszłość. A przyszłość może nadejść nagle, bo Słońce w opozycji do Urana (7-11 listopada) wymusi na nas zmiany. I to nie byle jakie zmiany, ale przełomowe, po których nic już nie będzie takie, jak przedtem.

Poczucie, że świat się wali i nie można nad nim zapanować, może powodować smutek, a nawet lekki paraliż. Ale ten powinien być impulsem do wyjścia poza schematy i odkrycia nowych, nieznanych sobie wcześniej możliwości.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Barana

Barany zakochają się na nowo! I dotyczy to nie tylko singli, ale także tych, którzy są w związku od dłuższego czasu. Gwiazdy pozwolą miłości na nowo rozpalić związek, który być może jeszcze do niedawna tylko lekko się tlił. Podniecenie wywołane tymi wydarzeniami posłuży również jako świetna zachęta do poświęcenia sobie nawzajem więcej czasu, uwagi i czułości. Aby dobry nastrój między wami trwał dłużej, w najbliższym czasie zadbaj o tę relację.

dbz0hp7

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Panny

Panny większość czasu spędzą na załatwianiu spraw związanych z własnymi emocjami, nad którymi trudno będzie im zapanować. Jednak silne wybuchy emocjonalne przyniosą Pannie więcej zysków niż strat. Kłótnie, bójki i trzaskanie drzwiami mogą się zdarzyć, ale nie martw się. Mars jest co prawda zwiastunem niebezpiecznych i płomiennych namiętności, ale pozostałe planety zagwarantują ci balans, zdrowie i miłość.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Byka

Pamiętaj, że szybkie tempo życia zawsze wpływa na relacje, dlatego powtarzaj sobie: praca nie jest najważniejsza. Spędzaj czas z najbliższymi, żeby nie przegapić nic ważnego.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Raka

Emocje często mówią ci, czego ci aktualnie brakuje. Teraz jest dobry moment, aby ich posłuchać. Zastanów się, co mówi ci intuicja i zastosuj się do tego.

dbz0hp7

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Bliźniąt

Twój wskaźnik sukcesu w najważniejszych obszarach życia wybije wysoko. Singielki mogą spodziewać się mężczyzny swoich marzeń, a osoby będące w związkach mogą liczyć na miłosne spełnienie. W pracy pojawią się jednak zazdrośnicy, którzy nieudolnie będą próbowali wejść ci w drogę. Uważaj na nich.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Lwa

Każdy Lew powinien zdystansować się od niedawnych przeżyć i odpocząć. Emocje nie zawsze są dobrymi doradcami, nawet jeśli porywcze serce sugeruje coś innego. I pamiętaj - prawdziwy związek to taki, który opiera się na szczerości. Bądź uczciwy - przede wszystkim wobec siebie.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Strzelca

Strzelce muszą powściągnąć swoje konie i zdecydować się na jedną osobę, inaczej ich najbliżsi tego dłużej nie zniosą. Pamiętaj, że zamykając pewne drzwi, możesz otworzyć sobie inne.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Wagi

W listopadzie miłość będzie dla Wag najważniejsza. Osoby, które są w związkach, mają teraz dobry czas, aby podejmować ważne decyzje dotyczące przyszłości. Dotyczy to również osób samotnych, które zaczną szukać kogoś, kto poważnie się zaangażuje.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Koziorożca

W związkach prawdopodobnie będzie spokojne, ale trochę zbyt nudno jak dla Koziorożca. Single z kolei skupią się na pracy i znajomych, bo będzie im dobrze tak, jak będzie

dbz0hp7

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Skorpiona

Skorpiony muszą zwrócić się ku sobie i przyjrzeć się swoim uczuciom. Dostaną wówczas wiele odpowiedzi na temat tego, jak powinna wyglądać wymarzona relacja z innymi. Kieruj się w tym wyrozumiałością do samego siebie.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Wodnika

Wodniku, czy aby na pewno powinno się tak zrzucać wszystko na barki partnera? Takie zachowanie może spowodować wiele konfliktów, zwłaszcza, jeśli na horyzoncie już wcześniej iskrzyło.

Horoskop miłosny na listopad 2022 dla Ryby

Ryby-single będą miały najlepszy czas na poszukiwania idealnej osoby do związku, ponieważ ich zdolności komunikacyjne będą na najwyższym poziomie. Ryby, które są w związku, w końcu poczują stabilizację, a ich bliskie relacje zacieśnią się.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ten widok zachwyca! Niezwykłe ujęcie Ziemi w czasie zaćmienia Słońca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dbz0hp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbz0hp7