Blisko ludziHoroskop tygodniowy 29.08-04.09.2019 rok. Sprawdź, co mówią gwiazdy

Horoskop tygodniowy 29.08-04.09.2019 rok. Sprawdź, co mówią gwiazdy

Horoskop tygodniowy 29.08-04.09.2019 rok. Sprawdź, co mówią gwiazdy
Źródło zdjęć: © iStock.com
29.07.2019 06:00

Ten tydzień może być dobry Baranów, które chcą wejść w związek, a Wagi zapragną samotności. Dla wielu znaków to będzie dobry tydzień w pracy. Sprawdź, co gwiazdy mówią o Twojej przyszłości.

Baran – Horoskop tygodniowy dla Barana 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: to dobry czas dla Pań, które zamierzają wejść w związek lub nawiązać relację uczuciową. Sprzyjać będą Wam sytuację, w których możecie poznać interesującego partnera.
Praca: *stabilizacja, spokój i trzymanie się swoich zadań. Karty nie pokazują zgrzytów ani trudnych sytuacji. Bądźcie wierni swoim przekonaniom, bo one będą po Waszej stronie.
*
Finanse:
to nie czas na nieprzemyślane wydatki. Liczcie swoje zasoby finansowe i nie wydawajcie więcej niż jesteście w stanie udźwignąć. Pilnujcie portfeli i nie dajcie się naciągnąć na niepewne interesy.
Zdrowie: karty pokazują pęcherzyk źółciowy i problemy ze strunami głosowymi. Jeżeli czujecie dolegliwości zdrowotne to one ustąpią.

Byk – Horoskop tygodniowy dla Byka 29.08-04.09.2019 r.

Miłość:starajcie się nie zepsuć tego, co budowaliście w Waszym związku w ostatnim czasie. Mogą przyjść trudniejsze momenty, ale każde zmiany czemuś służą. Nie wolno się poddawać.
Praca: jeżeli w ostatnim czasie przeżywaliście trudniejsze sytuacje w pracy to teraz one ustąpią. Pojawią się w ich miejsce nowe pomysły i rozwiązania. Pamiętajcie, aby korzystać z własnego doświadczenia.
Finanse: szczególnie Panie nie powinny być rozrzutne, ani oczekiwać od partnerów większych nakładów finansowych.
Zdrowie: zwróćcie uwagę szczególnie na sprawy kobiece.

Bliźnięta – Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: osoby w związku mogą poczuć spokój i stabilizację. Siły wyższe czuwają, aby nie stało się nic złego. Osoby samotne mogą liczyć na szansę poznania kogoś odpowiedniego.
Praca: *uważajcie na wścibskich współpracowników. Możecie być obserwowani dlatego teraz skupcie się na swoich zadaniach. Nie pchajcie się niepotrzebnie w nie swoje sprawy.
*
Finanse:
spokojnie, ale bez szaleństwa. Nie wydawajcie za dużo. Kontrolujcie budżet.
Zdrowie: jeżeli coś Wam dolega koniecznie skonsultujcie to ze specjalistą. Karty pokazują dolegliwości wątroby, nieodpowiedni poziom cukru we krwi. Pomyślcie o oczyszczeniu organizmu z toksyn.

Rak – Horoskop tygodniowy dla Raków 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: może przyjść uczucie braku stabilizacji w związku. Nie ma powodów do paniki. Zwróćcie tylko uwagę na to, czy ktoś nie próbuje zasiać niepotrzebny ferment w Waszej relacji.
Praca: atmosfera domowego ciepła powinna Wam towarzyszyć w pracy. Niewykluczone, że wiele z Was ten tydzień spędzi na zasłużonym urlopie w domu.
Finanse: bądźcie wytrwali, nie dajcie się ponieść emocjom. Sprawy będą się układać, ale trzeba wnieść do tego trochę swojej wiary. Być może czekają Was wydatki związane z podróżami.
Zdrowie: stany zapalne kości, próchnica, mięśnie stawy i kolana. Sprawdźcie też krzepliwość krwi.

Lew – Horoskop tygodniowy dla Lwów 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: to może być wspaniały tydzień dla uczuć. Niektóre lwy mogą również zaplanować formalizację swojego związku. Samotne osoby będą miały szansę na nową miłość.
Praca: poczujecie się trochę wyobcowani. Jak dzieci we mgle. Zachowajcie spokój.
Finanse: *sytuacja finansowa ulegnie poprawie, sprawdzajcie, czy ktoś nie dostarczy Wam dodatkowych pieniędzy.
*
Zdrowie:
jeżeli pojawiają się problemy zdrowotne to wkrótce ustąpią. Mogą dać o sobie znać śledziona i okrężnica.

Panna – Horoskop tygodniowy dla Panien 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: w miłości wszystko powinno się układać tak jak powinno. Osoby samotne powinny poznać drugą połówkę. Osoby w związkach niech cieszą się kwitnącym uczuciem.
Praca: szykuje się jakaś niespodzianka. Pokażcie swój optymizm, nie próbujcie niczego robić na siłę. Dobry okres na sprawy zawodowe i znalezienie odpowiedniej pracy.
Finanse: panowie będą mieć szansę na powiększenie swoich zasobów finansowych. Panie mogą liczyć na większą szczodrość swoich partnerów.
Zdrowie: zmęczenie da się Wam we znaki. Trzeba dać odpocząć bolącym kościom i kolanom. Wyśpijcie się i odpocznijcie.

Waga – Horoskop tygodniowy dla Wagi 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: panie zapragnął odrobiny samotności. Czasami taki okres jest dobry na podjęcie decyzji. Niektóre z Was postanowią pójść własną ścieżką.
Praca: nastrój melancholijny będzie odgrywał rolę w Waszej pracy. Trzeba w końcu odpocząć od obowiązków zawodowych. Nie da się tylko pracować i pracować. To będzie czas na przemyślenie wielu spraw.
Pieniądze: będziecie zadowoleni. Sprawy finansowe będą się układać po Waszej myśli.
Zdrowie: Panowie zwróćcie uwagę na sprawy męskie. Nie przeceniajcie swoich możliwości o wytrzymałości.

Skorpion – Horoskop tygodniowy dla Skorpionów 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: kiedy jak kiedy, ale to nie czas na narzekanie. Pięknie, wesoło będzie się rozwijać Wasza relacja. To dobry czas, by osoby samotne wreszcie odnalazły swoją drugą połówkę.
Praca: uważajcie na tych, którym nie podobają się Wasze sukcesy zawodowe. Ktoś może chcieć podkopać Wasz autorytet. Po prostu skupcie się na powierzonych zadaniach.
Finanse:dodatkowe finanse, jakiś zastrzyk w postaci pieniędzy.
Zdrowie:uważajcie na wszelkiego rodzaju infekcje i zapalenia. Nie lekceważcie żadnych objawów chorobowych.

Strzelec – Horoskop tygodniowy dla Strzelców 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: nie powinniście narzekać. Związek będzie się rozwijał. Osoby samotne będą miały okazję spotkać bliską osobę. Niewykluczone, że będzie to ktoś dobrze usytuowany.
Praca: panie będą brylować w pracy. To z nimi trzeba się będzie liczyć i to one będą nadawać ton działaniom.
Finanse: dodatkowe finanse, będziecie zadowoleni. Nie przegapcie okazji do zarobienie dodatkowych pieniędzy.
Zdrowie: zwróćcie uwagę na swoją witalność i odporność organizmu. Jeżeli coś dolega, nie przejmujcie się, bo sytuacja ulegnie poprawie.

Koziorożec – Horoskop tygodniowy dla Koziorożców 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: w uczuciach stabilizacja, partner lub partnerka mogą zrobić Wam miłą niespodziankę. Osoby samotne też otrzymają szansę od losu na znalezienie drugiej połówki.
Praca: nie przejmujcie się chwilowymi trudnościami zawodowymi. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Umiejętnie starać się wybrnąć z trudności.
Finanse: panie mogą być spokojne o swoje finanse. W związkach to kobieta będzie starała się trzymać sprawy wydatków w swoich dłoniach.
Zdrowie: w przypadku dolegliwości warto wybrać się na konsultację lekarską. Uważajcie na kończyny górne. .

Wodnik – Horoskop tygodniowy dla Wodników 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: nic się nie zmieni. Atmosfera będzie sprzyjać. Wręcz momentami przypomni Wam atmosferę domowego ogniska. Będziecie chcieli więcej czasu spędzić w gronie najbliższych.
Praca: będziecie mieli dużo okazji do przemyśleń, ale to nie jest czas na podejmowanie pochopnych decyzji. Dajcie sobie czas na unormowanie spraw.
Finanse: możliwe, że szykuje się jakaś nagroda finansowa. Rozsądnie gospodarujcie finansami. Czasami lepiej dwa razy pomyśleć.
Zdrowie: zadbajcie o uzębienie, nie przemęczajcie swojego organizmu. Uwaga na kolana, mięśnie i stawy.

Ryby – Horoskop tygodniowy dla Ryb 29.08-04.09.2019 r.

Miłość: jeżeli coś nie gra w Waszym związku to najwyższy czas usiąść, porozmawiać o tym i zakończyć wszelkie spory. Osoby samotne będą mogły zacząć podejmować życiowe decyzje.
Praca: zwracajcie uwagę na sygnały, które do Was docierają i nie lekceważcie ich. Pilnujcie porządku w sprawach zawodowych, by później skutki braku nadzoru nie spowodowały niepotrzebnych sporów.
Finanse: *Małe pieniądze powinny do Was dotrzeć, ale nie spieszcie się z ich wydawaniem. To nie jest dobry moment na wydawanie.
*
Zdrowie:
uwaga na wątrobę, starać się dbać o dietę. Zachować spokój i nie doprowadzać siebie do rozstroju nerwowego.

Źródło artykułu:WP Kobieta