Horoskop wakacyjny 2023 – Waga, Skorpion, Strzelec. Urlop w górach czy nad morzem?

Horoskop wakacyjny 2023
Horoskop wakacyjny 2023

29.06.2023 19:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sezon urlopowy zachęca do wyjazdów i przeżywania przygód. Gwiazdy mają kilka rad dla każdego ze znaków zodiaku. Podpowiedzą, gdzie warto pojechać i na czym się skupić podczas letnich miesięcy. Gdzie pojedzie Waga, z kim spędzi wakacje Skorpion i jak będzie bawić się Strzelec? Szczegóły poniżej.

Waga już ma ambitne plany

Osoby urodzone w tym znaku bardzo dbają o równowagę między życiem osobistym i pracą, dlatego zwykle wykorzystują urlop do końca. W dodatku robią to mądrze – zamiast marnować wolne dni w domu, wolą coś przeżyć i zobaczyć. W tym roku letni kalendarz również mają starannie zaplanowany. Znalazło się w nim miejsce dla rodziny i przyjaciół, z którymi Waga pragnie spędzić czas.

W tym roku Wagi wybiorą się w jakieś atrakcyjne dla nich miejsce, zapewne do miasta silnie związanego ze sztuką i kulturą. Chętnie wypoczywają tam, gdzie można coś ciekawego zobaczyć – przyciągają je muzea, galerie i architektura. Wiele osób może się zdecydować też na spokojny wypoczynek na wsi, na łonie przyrody.

Skorpionowi nie starczy na wszystko czasu

Skorpion jest wielkim podróżnikiem. Z wyjazdami nie czeka aż do wakacji, stara się zwiedzać świat przez cały rok, planując krótkie wypady ze znajomymi. Jest ich na tyle dużo, że wprost brakuje mu czasu, a ustalanie wspólnego dla wszystkich terminu to droga przez mękę. Skorpion nie żałuje na wakacje pieniędzy. Uważa, że właśnie dlatego ciężko pracuje, aby mieć przyjemne i ciekawe życie.

Dobrym kierunkiem wakacyjnym dla Skorpiona będą wyspy, np. greckie. Czas chętnie spędzi na plaży albo beztrosko mocząc się w wodzie – bardzo potrzebował takiego relaksu oraz oderwania się od świata. Jeśli zdecyduje się na zwiedzanie, to tylko w spokojnym, niewymagającym tempie. I ze stałym dostępem do lokalnych smakołyków.

Strzelec ma apetyt na przygodę

Zodiakalne Strzelce muszą same zaplanować sobie urlop. Nie lubią, gdy ktoś narzuca im się z sugestiami, bo przecież same mają już idealny koncept. Podczas wakacji Strzelec pragnie doświadczyć czegoś niesamowitego, zobaczyć piękne miejsca i nawiązać nowe znajomości. Ludzie fascynują go o wiele bardziej niż zabytki. Chętnie też spróbuje czegoś nowego – nieważne, czy to kuchnia, czy… sport ekstremalny.

W tym roku Strzelce mogą postawić na lokalny patriotyzm i zwiedzać Polskę. Jest jeszcze wiele pięknych miejsc, których nie widziały, a niektóre znajdują się bardzo blisko. Strzelec ma w sobie duszę odkrywcy, która dojdzie do głosu, gdy będzie planował kolejne wypady dla siebie i swoich znajomych.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)