Najbardziej złośliwe zodiaki. Wskazano trzy znaki

Najbardziej złośliwe zodiaki. Wskazano trzy znaki

Przedstawicielki tych znaków zodiaku to największe zołzy
Przedstawicielki tych znaków zodiaku to największe zołzy
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
15.05.2023 20:39, aktualizacja: 15.05.2023 20:58

Nie brakuje im pewności siebie, znają swoją wartość i głośno domagają się uznania. Przedstawicielkom tych znaków zodiaku daleko do skromnych i nieśmiałych panienek. Mówią wprost o tym, czego pragną, i potrafią po to sięgnąć.

Panie urodzone w znaku Barana, Lwa czy Skorpiona potrafią walczyć o swoje. Nie stoją pokornie w kącie i nie czekają, aż zostaną zauważone. Wyróżnia je duża samodzielność i niezależność, które mogą być postrzegane jako bezczelność. Kobiety urodzone pod tymi trzema znakami zodiaku jednak niewiele sobie z tego robią. Nie interesuje ich opinia innych ani głupie plotki. Są skoncentrowane na swoim celu i planują go osiągnąć, nawet idąc po trupach. Oto trzy najostrzejsze kobiety w całym zodiaku.

Baranica uwielbia zdrową rywalizację

Kobiety urodzone w tym znaku wyróżnia niespożyta energia, dzięki której bez trudu potrafią dotrzymać kroku każdemu mężczyźnie… a następnie go prześcignąć. Baranice są dumne z tego, że potrafią zrobić wszystko lepiej, więc mówią o tym głośno, a często też złośliwie. Pani Baran jest bowiem szczera aż do bólu, a prawdę bez zahamowań wali prosto między oczy. Panie urodzone w znaku Barana są bardzo pewne siebie, niezależne i samowystarczalne.

Znane są z bycia upartymi i wygadanymi, więc w ich przypadku absolutnie nie dziwi opinia zołzy. Ba, traktują to określenie jako komplement, ponieważ oznacza, że coś osiągnęły i wkurzyły, kogo trzeba! Muszą mieć zawsze ostatnie słowo.

Lwica pragnie zająć należne jej miejsce

Panie spod znaku Lwa uwielbiają być w centrum zainteresowania. Wyróżnia je charyzma i niemal zwierzęcy magnetyzm, dzięki któremu łatwo wyróżniają się z tłumu. Gdy zodiakalna Lwica wchodzi do pokoju, nie sposób jej nie zauważyć. Nie brakuje jej pewności siebie ani animuszu. Zna dobrze swoją wartość i chce zostać zauważona – dąży do władzy, kontroli i zaszczytów.

W życiu zawodowym Lwica błyskawicznie pnie się na sam szczyt. Gdy osiągnie już odpowiednią pozycję, może stać się arogancka i nieczuła – jak na prawdziwą zołzę przystało! Trzeba jednak przyznać, że ta tendencja nie przenosi się na życie rodzinne. Lwice są czułymi i troskliwymi matkami i partnerkami.

Skorpionkę przepełnia ambicja i pasja

Urodzona w tym znaku kobieta często uchodzi za tajemniczą. Nikt nie wie, co naprawdę myśli, i nie potrafi przewidzieć, jak się za chwilę zachowa. Tę sekretną nutkę Skorpionka potrafi wykorzystać na swoją korzyść – i zaatakować w najmniej spodziewanym momencie!

Panie urodzone w tym znaku są bowiem twarde, wytrzymałe i nastawione na cel. Pragną w każdej chwili mieć kontrolę nad sytuacją i aby to osiągnąć, często posuwają się do intryg i manipulacji. Są wyjątkowo zaborcze i zazdrosne, a ich silna wola jest niemal legendarna: nikt nie złamie woli Skorpionki, gdy ta na coś się zdecyduje. Warto zaznaczyć, że nie kieruje nią zła wola, ale niezwykła pasja, która wiecznie pcha panią Skorpion do przodu.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!