Horoskop wakacyjny 2023 – Rak, Lew, Panna. Czy mogą liczyć na udane lato?

Co czeka znaki zodiaku w letnie miesiące?
Co czeka znaki zodiaku w letnie miesiące?
Źródło zdjęć: © pexels | Inna Kapturevska

27.06.2023 13:39

Sezon urlopowy powoli się rozkręca, dlatego warto zacząć myśleć o tym, gdzie wyjechać na wakacje. Gwiazdy oczywiście mają swoje sugestie dla każdego znaku zodiaku. Jaki kierunek powinien wybrać Rak, Lew czy Panna? Wyjadą w góry, a może spróbują szczęście nad polskim morzem? Gdziekolwiek się nie znajdą, najważniejsze, żeby miały przy sobie dobre towarzystwo.

Raka czeka rodzinny urlop

Ten znak zodiaku nie wyobraża sobie wakacji bez licznej grupy towarzyszy – nieważne, czy będą to znajomi, czy rodzina. Raki nigdy nie podróżują same. Dla nich nie tyle liczy się sam urlop czy wybrane miejsce przeznaczenia, ale to, aby wspólnie dobrze się bawić. Zodiakalne Raki są również bardzo sentymentalne, dlatego lubią jeździć w miejsca, które dobrze znają. Czasami od lat spędzają wakacje w tym samym ośrodku.

W tym roku Rak chętnie wyjedzie nad Bałtyk. To prawda, że pogoda nad polskim morzem bywa kapryśna, jednak ma ono swój urok, który przyciąga go od lat. Długie spacery po pięknej plaży, wiatr we włosach i śmiech budujących zamki z piasku dzieci to wszystko, czego przedstawiciele tego znaku potrzebują do szczęścia.

Lew poczuje zew przygody

Lew nie znosi się nudzić, musi ciągle próbować czegoś nowego: odkrywać nieznane miejsca, wymyślać kolejne aktywności, poznawać interesujących ludzi. Cały rok czeka na wakacje, aby podczas letnich miesięcy zrobić te wszystkie rzeczy, które odkładał w ciągu roku. Czasami lista robi się bardzo długa, a czasu jest mało… Dlatego wakacje u Lwa często zmieniają się w ciężką pracę i dziki pęd po miejscówkach do zaliczenia.

Osoby urodzone w tym znaku podczas urlopu potrzebują wielu atrakcji. Równie chętnie odwiedzają popularne miejscowości, jak i wyszukują dziwne, opuszczone miejsca, do których dociera niewielu. Wszystko zależy od humoru, ale jedno jest pewne: Lew to urodzony odkrywca oraz ciekawy świata podróżnik.

Panna chciałaby wypocząć

Osoby urodzone w znaku Panny są bardzo ambitne i pracowite. Rozsądne, zorganizowane, oddane obowiązkom. Zwykle lubią swoje miejsce pracy, a do tego czują się w nim niezastąpione, dlatego rzadko i niechętnie biorą urlopy. W zasadzie Panny trzeba zmuszać, aby pojechały na wakacje. Jeśli już się na nie wybiorą, zależy im głównie na wypoczynku, bo dopiero na miejscu uświadamiają sobie, jak bardzo są zmęczone.

Panny chętnie wybiorą się na wakacje w starym stylu, do ładnego ośrodka położonego gdzieś na końcu świata: w górach, nad morzem czy nad jeziorem, gdzie będą mogły się zrelaksować podczas spacerów. Idealnym wyborem będzie również hotel spa, aby mogły skorzystać z dobroczynnych zabiegów.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także