GwiazdyIbisz ma rady dla rodziców. Był w szkole rodzenia

Ibisz ma rady dla rodziców. Był w szkole rodzenia

Krzysztof Ibisz ma rady dla przyszłych rodziców
Krzysztof Ibisz ma rady dla przyszłych rodziców
Źródło zdjęć: © East News | TRICOLORS
27.07.2022 11:53, aktualizacja: 27.07.2022 12:44

Krzysztof Ibisz już niedługo kolejny raz zostanie ojcem. I chyba nieźle odnajduje się w tej roli. Na Instagramie pokazuje, że bycie zaangażowanym tatą to powód do dumy. Nie szczędzi także rad przyszłym rodzicom.

Dziecko, do którego narodzin przygotowuje się prezenter, będzie jego trzecim potomkiem. Z pierwszego małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler ma 23-letniego syna Maksymiliana, natomiast drugi syn, 16-letni Vincent jest owocem związku z drugą żoną - Anną Nowak-Ibisz. W sierpniu zeszłego roku węzłem małżeńskim związał się po raz trzeci - z lekarką i byłą uczestniczką "Top Model" - Joanną Kudzbalską. Niecałe dwa miesiące temu pochwalił się, że kolejny raz zostanie ojcem.

Do narodzin swojego kolejnego dziecka chce się rzetelnie przygotować. W tym celu zapisał się do szkoły rodzenia. Pierwszymi wrażeniami postanowił podzielić się z obserwatorami na Instagramie już po dwóch dniach zajęć.

"Głowy nam z Asią parują"

Krzysztof Ibisz w opublikowanym poście na Instagramie zdradza, że był wyraźnie zaskoczony dużą dawką wiedzy, jaką przyswoił w tak krótkim czasie. Nic dziwnego, od czasu, kiedy jego najmłodszy syn był niemowlęciem, część wiedzy mogła się już zdezaktualizować.

"Potężna dawka wiedzy i mnóstwo praktyki. Głowy nam z Asią parują po dwóch dniach zajęć, ale ogarniamy" - napisał na swoim profilu prezenter.

Zajęcia na tyle przypadły Ibiszowi do gustu, że postanowił zachęcić wszystkich obserwujących go przyszłych rodziców do pójścia w jego ślady. Uważa, że jest to rzecz, której przed narodzinami dziecka nie warto przegapić. Radzi też, by szkoły rodzenia nie wybierać w ciemno, lecz przed zapisaniem się na zajęcia sprawdzić jej opinie w internecie.

Zaangażowany tata

Krzysztof Ibisz jest zaangażowanym rodzicem. W mediach społecznościowych od czasu do czasu dzieli się zdjęciami, na których widać, że lubi aktywnie spędzać czas ze swoimi synami. W wywiadzie dla magazynu "Fakt" zdradził też, że ważne jest dla niego wspieranie w rodzicielstwie swojej partnerki.

"Poród to jeden z najpiękniejszych, ale zarazem najtrudniejszych momentów w życiu kobiety. Mężczyzna powinien potrafić wtedy za nią podążać. Na takich zajęciach właśnie dowiaduje się jak wspierać partnerkę i jak być z nią w pełni" - powiedział "Faktowi" prezenter.

#Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!