Blisko ludziIda Nowakowska karmi synka za kulisami "You Can Dance". 30-latka jest świetnie zorganizowaną mamą

Ida Nowakowska karmi synka za kulisami "You Can Dance". 30‑latka jest świetnie zorganizowaną mamą

Ida Nowakowska karmi synka za kulisami "You Can Dance". 30-latka jest świetnie zorganizowaną mamą

17.06.2021 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska mówiła w wywiadach, że rola mamy, jest najważniejszą rolą, na jaką czeka. Tancerka długo starała się, aby zajść w ciążę. Teraz czerpie radość z macierzyństwa, choć wielu fanów zarzuca jej, że bardzo szybko postanowiła wrócić do pracy.

Ida Nowakowska ma ten komfort, że gładko łączy rolę mamy z projektami telewizyjnymi. Kilka dni po powrocie ze szpitala wróciła na antenę, aby poprowadzić program "Pytanie na śniadanie". Później pojawiła się w finałowym odcinku "Dance Dance Dance", a następnie zadebiutowała w roli polskiego sekretarza Eurowizji. Jest świetnie zorganizowaną kobietą i od niedawna matką. Choć wielu zarzucało jej, że praca podczas połogu nie jest dobrym pomysłem, broniła ją np. Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka przypomniała, że to decyzja kobiety, kiedy chce wrócić do zawodu. Wiele mam decyduje się na taki krok i nikt na tym nie cierpi. Poza tym, niemowlę ma również ojca.

Ida Nowakowska karmi za kulisami tanecznego show

Aktualnie ruszyły zdjęcia do "You Can Dance". Tancerka będzie gospodynią tego show, które będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak karmi synka piersią za kulisami. Dodatkowo opublikowała serię zdjęć z planu. Widać, że przeprowadza wywiady, a poza nagraniami pomaga jej w opiece nad dzieckiem, mąż. Nowakowska wykorzystuje przerwy na spacery ze swoimi najbliższymi.

Widać, że artystka stara się z całych sił, aby połączyć macierzyństwo ze świetnie rozkręcającą się karierą w telewizji. Długo starała się o ciążę, a sukces zawodowy przypadł na nowinę o tym, że w końcu jej się to udało. Choć fani Idy Nowakowskiej są podzieleni co do tego, czy dobrze robi angażując się tak mocno zawodowo, choć niedawno urodziła, ona robi swoje. Wie, że trzeba wykorzystać swoje pięć minut. W opiece nad synkiem mocno wspiera ją mąż.

Obraz

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)