Trwa ładowanie...

Ida Nowakowska niedługo będzie mamą. Opowiedziała o swojej wizji kobiecości

Ida Nowakowska od dłuższego czasu jest prawdziwą gwiazdą TVP. Od niedawna prowadzi program "Pytanie na śniadanie", a także została twarzą nowego kanału, czyli TVP Kobieta. Jakiś czas temu tancerka i prezenterka mówiła o swoim największym pragnieniu, jakim jest posiadanie dziecka. Jej marzenie niedługo się spełni, o czym poinformowała na wizji podczas jednego z odcinków programu.
Share
Ida Nowakowska poruszyła kilka ważnych spraw.
Ida Nowakowska poruszyła kilka ważnych spraw.Źródło: AKPA
d2m2gvi

Mężem Idy Nowakowskiej od 2015 roku jest Amerykanin Jack Herndon. Para długo starała się o dziecko, więc szczęśliwa informacja o stanie błogosławionym prezenterki szybko obiegła wszystkie media w kraju. Nowakowska niedawno udzieliła szczegółowego wywiadu portalowi "Plejada", w którym poruszyła kilka bieżących spraw.

Nowakowska szczerze o kobiecości i macierzyństwie

Na wstępie rozmowy tancerka przyznała, że dla niej macierzyństwo jest kwintesencją kobiecości. Nowakowska stwierdziła, że w chwilach zwątpienia albo czując strach w związku ze zbliżającym się porodem, od razu myśli o własnej mamie i innych kobietach, które przeszły przez poród. Jednocześnie prezenterka zapewniła, że nie czuje się w pełni dojrzałą kobietą, bo cały czas się uczy.

d2m2gvi

Sprawdź: Wywiad Meghan i Harry’ego wzbudził emocje. Jest komentarz od brytyjskiej minister

Podczas rozmowy nie zabrakło także pytań dotyczących bieżących spraw, w tym kwestii kontrowersyjnego wyroku TK w sprawie aborcji. Ida Nowakowska jako wierząca katoliczka ma własne ugruntowane poglądy na ten temat i według niej:

" To bardzo ważna ustawa, która jest kwintesencją i motywacją do stworzenia nowych rozwiązań, gwarantujących wszystkim kobietom i ich dzieciom jak najlepszych warunków do życia i rozwoju. Myślę, że musimy o to walczyć, ale też i o to, żeby odpowiedzialność za nowe życie dotyczyła w jednakowym stopniu kobiet jak i mężczyzn. Kobietom potrzebne jest najbardziej poczucie bezpieczeństwa".

Przeczytaj: Andrzej Duda złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet 

d2m2gvi

Nowakowska jest także zwolenniczką nauczania religii w szkołach, ponieważ według niej brak wiedzy na temat chrześcijaństw, nie pozwala na zrozumienie kultury. Oprócz tego, prezenterka pytana o profilaktykę nowotworów u kobiet jednogłośnie przyznała, że zachęca do badań i ma nadzieję, że dzięki mediom coraz więcej kobiet przestanie się bać wizyty u lekarza.

Na koniec Nowakowska odpowiedziała, co dla niej oznacza "girl power":

"Uważam, że powinniśmy się wspierać. Zawsze, w każdej sytuacji bez względu na kolor skóry, przekonania czy wiarę. […] Aby przyznać komuś rację , albo zaprzeczyć, muszę wiedzieć, o co mu chodzi. Dla mnie "Girl power'' - to siła miłości i odpowiedzialności".

Zobacz też: Aleksandra Kwaśniewska rozśmieszyła fanów. Pokazała zdjęcie z Las Vegas 

d2m2gvi

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2m2gvi

Podziel się opinią

Share
d2m2gvi
d2m2gvi