Blisko ludziWywiad Meghan i Harry’ego wzbudził emocje. Jest komentarz od brytyjskiej minister

Wywiad Meghan i Harry’ego wzbudził emocje. Jest komentarz od brytyjskiej minister

Harry i Meghan zdecydowali się na szczery wywiad.
Harry i Meghan zdecydowali się na szczery wywiad.

08.03.2021 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szumnie zapowiadany wywiad Meghan i Harry’ego z Oprah Winfrey miał swoją premierę w niedzielę 7 marca. Na jaw wyszły niepokojące fakty i przykre historie, z którymi borykali się Sussexowie. Jedną z najbardziej przejmujących była ta, dotycząca rasizmu i koloru skóry małego Archiego.

Nie milkną echa po opublikowaniu wywiadu dla CBS. Podczas rozmowy padły naprawdę mocne oskarżenia skierowane wobec brytyjskiej rodziny królewskiej, co nie powinno dziwić po mocnym zwiastunie wywiadu. Oprah Winfrey wypytywała swoich rozmówców o motywację dotyczącą ich odejścia z Pałacu Buckingham i nie tylko.

Wstrząsające słowa Sussexów

Meghan Markle podczas rozmowy wyjawiła, że zanim Archie przyszedł na świat, borykali się z poważnymi problemami. Czuli się nieswojo, ale przede wszystkim byli rozgoryczeni faktem, że członkowie rodziny, zamiast cieszyć się ich szczęściem, rozmawiali na temat koloru skóry dziecka. Dodatkowo Meghan zabolało, że jej syn nie otrzyma tytułu królewskiego ani specjalnej ochrony należnej członkom monarchii.

Oprócz tego, z wywiadu można się dowiedzieć, że królowa Elżbieta II bardzo dobrze traktowała Meghan i zawsze okazywała jej serdeczność oraz pomoc. Jednak nie zmieniło to nastawienia innych osób z bliskiego kręgu rodziny do Markle. Księżna przyznała, że cały czas czuła się uciszana na dworze królewskim. Jakby tego było mało, przez zachowanie wszystkich wokół miała także myśli samobójcze.

Po roku od wycofania się z obowiązków pełnienia funkcji reprezentacyjnych dla rodziny królewskiej, Harry i Meghan potwierdzili, że nie zamierzają wracać do dawnych zajęć. Cały czas mieszkają w Kalifornii z Archiem, a już niedługi na świat przyjdzie ich córka.

Na reakcję osób znających Sussexów nie trzeba było długo czekać. Także Vicky Ford minister ds. dzieci w rządzie Borisa Johnsona odniosła się do wywiadu Meghan i Harry’ego. Udzieliła krótkiego, ale wymownego stanowiska w rozmowie ze "Sky News":

"Nie ma miejsca na rasizm w naszym społeczeństwie".

Także pisarska Amanda Gorman zdecydowała szybko odnieść się do rewelacji ujawnionych przez książęcą parę. Kobieta napisała, że "Meghan żyje życiem, jakim powinna żyć księżna Diana, jeśli tylko osoby wokół niej były tak odważne, jak ona była".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)