Ile lat kończysz w 2023 roku? Oto co zdradza numerologia wieku

Numerologia wieku zdradza, co nas czeka w tym roku
Numerologia wieku zdradza, co nas czeka w tym roku

02.02.2023 20:51, aktual.: 02.02.2023 21:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czego powinna się spodziewać w nowym roku numerologiczna jedynka? Na co musi uważać piątka? Czy szóstki w końcu odnajdą miłość, a może powinny się skupić na finansach? Oto co mówi numerologiczny horoskop na rok 2023.

Osoby, które wierzą we wróżby, twierdzą, że każdej osobie na naszej planecie odpowiada wibracja charakterystyczna dla jednej z cyfr. Numerologia ma skrywać wiele tajemnic i przewidywać, co nas czeka w przyszłości. Co takiego przytrafi się w 2023 roku?

Jak obliczyć, jaką posiadamy numerologię wieku?

Numerologia ma zdradzić wiele na temat naszej osobowości, a także ostrzec przed tym, jaki los nas czeka. Aby dowiedzieć się więcej, co zgotuje nam los w danym roku, musimy dowiedzieć się, jaka jest teraz numerologia naszego wieku. Obliczenie interesującej nas cyfry jest proste. Wystarczy, że dodamy do siebie cyfry swojego wieku do cyfr obecnego roku. Pamiętajmy, aby przyjąć lata, które kończymy w danym roku. Jeżeli zatem w kwietniu 2023 roku kończymy 30 lat, dodajemy do siebie 2+0+2+3+3+0. Uzyskujemy wynik 10, redukujemy dwucyfrową liczbę do jednej, dodając do siebie obie (1+0). Oznacza to, że w tym roku nasza numerologia wieku wynosi 1.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Horoskop numerologii wieku na 2023 rok

Jedynka

Jeżeli numerologia naszego wieku w tym roku wynosi 1, musimy przygotować się na dobry czas pod względem finansów. Być może wygramy na loterii, otrzymamy niespodziewany spadek lub zyskamy awans w pracy, który wiązać się będzie ze znacznym podwyższeniem pensji.

Dwójka

W tym roku jesteś numerologiczną wiekową dwójką? Skup się na uczuciach. Jeżeli jesteś w związku, czekają cię poważne decyzje i odważne deklaracje. Dla singli ten rok będzie szczególnie przełomowy. To właśnie teraz odnajdą swoją prawdziwą miłość.

Trójka

Trójki powinny zadbać o poczucie własnej wartości. Rok 2023 będzie doskonałym momentem na samodoskonalenie się i nabranie pewności siebie. W przyszłości może to zaowocować poprawą sytuacji we wszystkich życiowych sferach. Ważny jest jednak ten pierwszy krok.

Czwórka

Numerologiczne wiekowe czwórki mają specjalne zadanie na nadchodzące miesiące. Wsłuchajcie się w siebie i swoje potrzeby. Usłyszcie wewnętrzny głos, który podpowiada, na czym dokładnie powinnyście się skupić. Może jakaś relacja wam nie służy? Boicie się poprosić o podwyżkę? Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi szukajcie w podświadomości.

Piątka

Rok 2023 to doskonała okazja, aby zejść na ziemię. Piątki, przestańcie bujać w obłokach i zacznijcie pracować i przykładać się do codziennych obowiązków. Takie podejście zaowocuje sukcesami pod koniec roku.

Szóstka

Dla szóstek rok 2023 to czas wielkich przemian, do których dojdzie pod jednym warunkiem. Numerologiczne wiekowe szóstki muszą zacząć wychodzić ze swojej strefy komfortu. Wówczas świat padnie wam do stóp.

Siódemka

Siódemki, pilnujcie swojego zdrowia. Wykonajcie wszystkie rutynowe badania, nie przepracowujcie się i skorzystajcie z urlopu. W 2023 roku musicie zadbać o tę fizyczną część siebie.

Ósemka

W 2023 roku ósemki mogą zupełnie zmienić swoje podejście do niektórych ludzi z bliskiego otoczenia. Może się okazać, że pozornie przyjazne osoby tylko czekają, aż się przewrócicie. Najbliższe miesiące to czas weryfikacji znajomości. Bądźcie ostrożni.

Dziewiątka

Dziewiątki, w tym roku los będzie rzucał wam kłody pod nogi. Wasz upór i odwaga mogą się jednak opłacić i pozwolić na to, aby nawet z najgorszej sytuacji wyjść z tarczą. Walczcie o siebie i nie pozwalajcie, na to, by waszą sytuacją sterował ktoś z zewnątrz.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)