Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska napisze książkę o swoim związku. Opisze historię miłości z Paulem Montaną

Związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany był pełen zwrotów akcji. Para przeżyła wspólnie niejedną przygodę, a w kwietniu tego roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Felicjańska postanowiła opisać historię ich miłości w książce.

Share
Ilona Felicjańska napisze książkę o swoim związku. Opisze historię miłości z Paulem Montaną
Źródło: ONS.pl
d49ygpw

Ilona Felicjańska - nałóg i pobicie

Ilona Felicjańska nie raz opowiadała o tym, jak ciężko jest jej wyrwać się ze szponów nałogu. Razem z mężem, który był wtedy jeszcze narzeczonym, zdecydowali się leczyć wspólnie w ośrodku na Sycylii. Tak polubili tamte rejony, że postanowili przeprowadzić się tam na stałe.

Jednak tuż po tym, gdy wydawało się, że wszystko u pary jest w najlepszym porządku, Felicjańska napisała na Facebook'u, że została pobita we własnym domu. Choć podejrzenia dziennikarzy padły na Paula Montanę, niedługo po niepokojącym wpisie on i Felicjańska pokazali się razem.

Ilona Felicjańska napisze książkę

W rozmowie z "Plejadą" Ilona Felicjańska przyznała, że myśli o napisaniu książki o swoim związku z Paulem Montaną.

d49ygpw

- Zmieniłam się dzięki Paulowi, on się zmienił dzięki mnie - przyznała w rozmowie. - Myślę, że to będzie tematem kolejnej książki, jak stworzyć cudowną relację i cudowny związek. To, co dzieje się w naszym związku jest przełomowe.

Modelka dodała, że ich miłość jest ogromna, a oni się cały czas uczą. Dla Felicjańskiej miłość to "wybaczanie, akceptacja, chęć rozmowy, komunikacji, poszukiwania wspólnych rozwiązań".

- Za często odrzucamy i szukamy dalej - tłumaczy. - Prawda jest taka, że zmieni się powłoka tej osoby, ale lekcje, jakie mamy do przepracowania się nie zmienią, więc nie ma co szukać, nie ma co zmieniać.

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49ygpw

Podziel się opinią

Share
d49ygpw
d49ygpw