GwiazdyInfluencerka w zmysłowej sesji. "Więcej kobiet z krągłościami w bikini, proszę"

Influencerka w zmysłowej sesji. "Więcej kobiet z krągłościami w bikini, proszę"

Vivian Hoorn jest znaną influencerką body positive
Vivian Hoorn jest znaną influencerką body positive
Źródło zdjęć: © Instagram | vivianhoorn

04.04.2022 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Vivian Hoorn jest dyrektorką kreatywną agencji reklamowej, a jednocześnie influencerką, która promuje ideę body positive. Latami zmagała się z krzywdzącymi komentarzami na temat wyglądu. Dziś prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 569 tysięcy osób. Tym razem zabrała głos na temat kobiet w bikini.

Vivian Hoorn jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek plus size, zajmujących się tematyką body positive. Kobieta otwarcie opowiada o drodze do akceptacji swojego ciała, dzieląc się swoją historią. Prezentuje się także w różnych stylizacjach, udowadniając, że można czuć się kobieco i pewnie w każdym rozmiarze. Hoorn prowadzi kanały w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją ponad 569 tysięcy osób, na Tik Toku – ponad 15,3 tysięcy.

Vivian Hoorn wspiera kobiety we wszystkich rozmiarach

Dzisiaj Hoorn jest prawdziwą kobietą sukcesu, dyrektorką kreatywną agencji reklamowej i fotografką, wcześniej jednak marzyła o tym, by zostać modelką. Jak pisała w jednym z postów, nieraz słyszała od agencji, że musi schudnąć. "Przez wiele lat byłam skoncentrowana na ciele. Żałowałam, że nie spotkałam wówczas kogoś, kto by mnie zainspirował do zmiany myślenia, powiedziałby mi »Wyglądasz więcej niż wystarczająco dobrze«" - czytamy na jej instagramowym profilu. Kobieta podkreśla jednak, że na szczęście zawsze otrzymywała wsparcie od przyjaciół i rodziny.

"Moim największym marzeniem teraz jest zmienić negatywne myślenie o sobie wielu kobiet. Zainspirować ich do zaopiekowania się sobą. Od momentu, gdy zacząłem wierzyć w siebie, wszystkie moje marzenia się spełniły" - wyznaje.

Influencerka apeluje do kobiet z krągłościami

Ostatnio Vivian Hoorn opublikowała na Tik Toku i Instagramie filmik z krótką, ale bardzo zmysłową sesją w bikini. "Więcej kobiet z krągłościami w bikini, proszę" - napisała i dodała w opisie: "Pokażcie mi swoje piękno!"

Krótkie nagranie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem fanek. "Dziękuję Ci! Wspaniale jest zobaczyć prawdziwy brzuch! Wyglądasz oszałamiająco", "Mam obsesję na punkcie twojego blasku" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także