UrodaInnowacyjna linia kosmetyków do stylizacji

Innowacyjna linia kosmetyków do stylizacji

Innowacyjna linia kosmetyków do stylizacji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.01.2013 13:16, aktual.: 22.04.2013 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, naukowcy Pantene stworzyli 3 innowacyjne linie kosmetyków do stylizacji. Produkty dopasowane są do poszczególnych rodzajów włosów, przez co jeszcze lepiej odpowiadają na ich indywidualne potrzeby przy stylizacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, naukowcy Pantene stworzyli 3 innowacyjne linie kosmetyków do stylizacji. Produkty dopasowane są do poszczególnych rodzajów włosów, przez co jeszcze lepiej odpowiadają na ich indywidualne potrzeby przy stylizacji.

Kosmetyki do stylizacji przeznaczone do włosów cienkich i delikatnych (linia żółta)
Cienkie włosy mają do 50 proc. mniej białka niż normalne i grube włosy, co powoduje, że łatwiej ulegają obciążeniom przez czynniki zewnętrzne. Struktura tego rodzaju włosów nie sprzyja zatem kreowaniu i utrzymaniu pełnych objętości fryzur. Z badań Pantene wynika natomiast, że kobiety z cienkimi włosami szczególną uwagę zwracają właśnie na kwestie objętości fryzury. Opracowując formułę kosmetyków do stylizacji przeznaczonych do włosów cienkich i delikatnych, naukowcy Pantene zatroszczyli się o to, aby nie obciążały one włosów, zapewniając im jednocześnie lekkość i swobodę ruchu.

W skład kolekcji wchodzą:

Lakier do włosów Pantene VOLUME CREATION [250ml] – lakier do włosów z technologią SlowDry łatwo się wyczesuje, nie pozostawia widocznych śladów na włosach i pozwala na ułożenie nowej fryzury bez konieczności ponownego ich mycia.

Lakier do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] – lakier do włosów zawierający utrwalające polimery, które pomagają sprawić, że pełna objętości fryzura zachowa swój naturalny wygląd i lekkość przez cały dzień.

Pianka do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] – pianka do włosów z kompleksem Volume Lift nadaje fryzurze objętość, sprawia, że włosy są miękkie w dotyku oraz pomaga chronić je przed szkodliwym wpływem wilgotnego powietrza.

Lakier do włosów Pantene ICE SHINE [250ml] – lakier do włosów z błyszczącymi polimerami, pomaga nadać fryzurze niepowtarzalny blask oraz utrzymać jej nienaganny kształt przez cały dzień.

Kosmetyki do stylizacji Pantene przeznaczone do włosów normalnych (zniszczonych i suchych) (linia turkusowa )

Włókna włosów normalnych są mniej elastyczne i trudne do ułożenia. Dodatkowo mają skłonność do absorbowania wilgoci, puszenia się oraz łatwo ulegają przesuszeniu i zniszczeniom. Opracowując formułę produktów do stylizacji przeznaczonych do tego rodzaju włosów, naukowcy Pantene zatroszczyli się o to, by nadały one fryzurze trwałość przy jednoczesnej ochronie przed wilgotnym powietrzem.

W skład kolekcji wchodzą:

Pianka do włosów Pantene PODKREŚLONE LOKI I FALE [250ml] – pianka z kompleksem Shaping pomaga zamienić niesforne fale w piękne i lśniące loki. Jednocześnie pomaga chronić je przed puszeniem się przez cały dzień.

Lakier do włosów Pantene STYLIZACJA I OCHRONA [250ml] – lakier do włosów z polimerami Moisture Seal chroni włosy przed złym wpływem wilgotnego powietrza oraz sprawia, że naturalnie wyglądająca fryzura utrzymuje się przez cały dzień.

Pianka do włosów Pantene STYLIZACJA I OCHRONA [250ml] – pianka z kompleksem odżywiającym, pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem gorącego powietrza oraz uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem.

Kosmetyki do stylizacji Pantene – linia klasyczna (linia niebieska)

Naukowcy Pantene stworzyli również klasyczną linię lakierów do stylizacji włosów. W jej skład wchodzą Lakier do włosów Pantene Extra Strong [250ml] oraz Lakier do włosów Pantene Ultra Strong [250ml]. Są to uniwersalne lakiery o dwóch poziomach utrwalenia stylizacji. Pomagają nadać fryzurze blask i utrzymać ją w nienagannym stanie nawet w warunkach wysokiej wilgotności powietrza. Nie sklejają włosów i łatwo się wyczesują.

POLECAMY:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także