Trwa ładowanie...

Internauci twierdzą, że mąż ją zdradza. Tak zareagowała "Królowa życia"

Iza Macudzińska, czyli jedna z gwiazd programu "Królowe życia" musi mierzyć się w wieloma komentarzami, które nie zawsze są przychylne. Co pewien czas "Królowa" dowiaduje się od "fanów", że jej mąż jest niewierny. Jak komentuje takie doniesienia?

Iza odpowiada na komentarze o rzekomych zdradach Patryka Iza odpowiada na komentarze o rzekomych zdradach Patryka Źródło: Instagram, fot: justuniquebyisabel
d39zqsu
d39zqsu

Iza Macudzińska wyszła za mąż za Patryka Borowiaka trzy lata temu. Związek pary trwał znacznie dłużej, obydwoje jednak stwierdzili, że na ślub przyjdzie odpowiedni czas. Uroczystość śledziła cała Polska. Dziś część widzów twierdzi, że Patryk nie jest szczery z Izą i doprawia jej rogi.

Ostrzegają Izę przed Patrykiem. Mąż ją zdradza?

Okazuje się, że wiele fanek uczestniczki popularnego programu donosi, że Patryk ją zdradza. Po odcinku, w którym pojawiły się fragmenty z wesela pary, spora część internautów stwierdziła, że celebrytka już wkrótce odkryje prawdziwą twarz Borowiaka, który za plecami żony ma spotykać się z innymi kobietami. Iza wyznała, że czytanie takich komentarzy sprawia jej wiele przykrości.

- Kiedyś czytałam komentarze o sobie z ciekawości, co ludzie piszą. Nie ukrywam, że zdarzało się, że miałam łzy w oczach. Teraz staram się już nie czytać - przyznała Macudzińska w rozmowie z "Pomponikiem".

d39zqsu

Iza dodała, że nauczyła się ignorować opinie na swój temat i nie reagować na docinki. Nie pozwala jednak na to, aby ktoś obrażał jej bliskich - w takich sytuacjach reaguje zawsze.

Patryk Borkowski odnosi się do plotek

Portal Pomponik postanowił również oddać głos samemu Patrykowi, który bez ogródek skomentował pojawiające się na jego temat pomówienia.

- To jest chore, jak obcy ludzie mówią, że zdradzam Izę w tak perfidny sposób - podkreślił.

d39zqsu

Mąż Izy przyznał, że co pewien czas dowiaduje się, że był widziany gdzieś na mieście w towarzystwie kolegów oraz innych kobiet.

- Ostatnio słyszałem, że widziano mnie na imprezie z moim kolegą Przemkiem, jak wychodzimy z jakimiś dziewczynami. Tylko że my z Przemkiem ostatni raz na imprezie byliśmy razem trzy lata temu. W dodatku sam - dodał dla Pomponika.

Wcześniej w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Iza podkreśliła, że z Patrykiem są ze sobą bardzo szczęśliwi, a ich uczucie wciąż jest tak samo silne, jak przed laty.

- Tak naprawdę przebywamy ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ludzie pytają nas, jak to w ogóle jest możliwe, że po tylu latach związku nadal jesteśmy razem, nadal się kochamy. A przecież to, że kogoś się zdobyło, nie znaczy, że nie trzeba się starać. Trzeba się starać całe życie. To jest najważniejsze - wyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Izabela z "Królowych życia" o poprawianiu urody: "Zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma ludzi brzydkich. Są tylko biedni"

d39zqsu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39zqsu