Blisko ludziInternauci twierdzą, że mąż ją zdradza. Tak zareagowała "Królowa życia"

Internauci twierdzą, że mąż ją zdradza. Tak zareagowała "Królowa życia"

Iza odpowiada na komentarze o rzekomych zdradach Patryka
Iza odpowiada na komentarze o rzekomych zdradach Patryka
Źródło zdjęć: © Instagram | justuniquebyisabel

04.04.2022 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iza Macudzińska, czyli jedna z gwiazd programu "Królowe życia" musi mierzyć się w wieloma komentarzami, które nie zawsze są przychylne. Co pewien czas "Królowa" dowiaduje się od "fanów", że jej mąż jest niewierny. Jak komentuje takie doniesienia?

Iza Macudzińska wyszła za mąż za Patryka Borowiaka trzy lata temu. Związek pary trwał znacznie dłużej, obydwoje jednak stwierdzili, że na ślub przyjdzie odpowiedni czas. Uroczystość śledziła cała Polska. Dziś część widzów twierdzi, że Patryk nie jest szczery z Izą i doprawia jej rogi.

Ostrzegają Izę przed Patrykiem. Mąż ją zdradza?

Okazuje się, że wiele fanek uczestniczki popularnego programu donosi, że Patryk ją zdradza. Po odcinku, w którym pojawiły się fragmenty z wesela pary, spora część internautów stwierdziła, że celebrytka już wkrótce odkryje prawdziwą twarz Borowiaka, który za plecami żony ma spotykać się z innymi kobietami. Iza wyznała, że czytanie takich komentarzy sprawia jej wiele przykrości.

- Kiedyś czytałam komentarze o sobie z ciekawości, co ludzie piszą. Nie ukrywam, że zdarzało się, że miałam łzy w oczach. Teraz staram się już nie czytać - przyznała Macudzińska w rozmowie z "Pomponikiem".

Iza dodała, że nauczyła się ignorować opinie na swój temat i nie reagować na docinki. Nie pozwala jednak na to, aby ktoś obrażał jej bliskich - w takich sytuacjach reaguje zawsze.

Patryk Borkowski odnosi się do plotek

Portal Pomponik postanowił również oddać głos samemu Patrykowi, który bez ogródek skomentował pojawiające się na jego temat pomówienia.

- To jest chore, jak obcy ludzie mówią, że zdradzam Izę w tak perfidny sposób - podkreślił.

Mąż Izy przyznał, że co pewien czas dowiaduje się, że był widziany gdzieś na mieście w towarzystwie kolegów oraz innych kobiet.

- Ostatnio słyszałem, że widziano mnie na imprezie z moim kolegą Przemkiem, jak wychodzimy z jakimiś dziewczynami. Tylko że my z Przemkiem ostatni raz na imprezie byliśmy razem trzy lata temu. W dodatku sam - dodał dla Pomponika.

Wcześniej w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Iza podkreśliła, że z Patrykiem są ze sobą bardzo szczęśliwi, a ich uczucie wciąż jest tak samo silne, jak przed laty.

- Tak naprawdę przebywamy ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ludzie pytają nas, jak to w ogóle jest możliwe, że po tylu latach związku nadal jesteśmy razem, nadal się kochamy. A przecież to, że kogoś się zdobyło, nie znaczy, że nie trzeba się starać. Trzeba się starać całe życie. To jest najważniejsze - wyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także