Trwa ładowanie...

Iris Law zachwyciła fryzurą w Cannes. Jest odważna i oryginalna

20-letnia córka aktora Jude'a Law pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes. Iris, która wcześniej była brunetką, zaskoczyła nietuzinkową fryzurą, która całkowicie odmieniła jej wizerunek.

Share
Iris Law w Cannes
Iris Law w CannesŹródło: Getty Images, Fot: Samir Hussein
d33crci

Iris Law jest jedną z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Niegdyś kojarzona wyłącznie z tatą, Judem Law, teraz spełnia się jako modelka i ambasadorka światowych marek. Na festiwalu w Cannes zaprezentowała się w zupełnie nowej wersji.

d33crci

Iris Law w odważnej fryzurze

Na początku lipca Iris opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia w odmienionej fryzurze. 20-latka nosiła wcześniej falowane włosy w naturalnym, brązowym kolorze, a teraz postanowiła sprawić im gwałtowne cięcie. Law jest aktualnie właścicielką platynowego "jeżyka", który zdecydowanie dodał jej charakteru. Nastolatka wygląda jak zupełnie inna osoba, jednak jako modelka jeszcze bardziej wyróżnia się pośród innych dziewczyn.

Nowa fryzura Iris ma związek z pracą nad serialem "Pistol" Danny'ego Boyle'a, który opowie historię legendarnego zespołu rockowego Sex Pistols. Law zagra w nim Soo Catwoman. - Kiedy zostałam obsadzona w produkcji, moja pierwsza myśl brzmiała: "A jeśli będę musiała ogolić głowę?" Gdy otrzymałam perukę, która miała uchronić moją fryzurę, podjęłam decyzję o cięciu. I tak odrosną - mówiła w wywiadzie dla "Vogue'a".

d33crci

Iris Law na festiwalu w Cannes

Nie jest więc zdziwieniem, że modelka pojawiła się na czerwonym dywanie 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes w nowych włosach. To pierwszy raz, kiedy pokazała się w nich oficjalnie na tak ogromnej imprezie branżowej. Miała na sobie tiulową suknię Diora, którego, tak jak ojciec, jest ambasadorką. Dzięki krótkiej fryzurze mogliśmy podziwiać jej diamentowe kolczyki, a na dłoni - dwa pierścionki. Makijaż składał się z cieni w brązowych kolorach, karmelowych ust i widocznie zaznaczonych bronzerem kości policzkowych.

Iris Law w Cannes Getty Images
Iris Law w Cannes Źródło: Getty Images, Fot: Marc Piasecki

Kendall Jenner w Cannes

d33crci

Podziel się opinią

Share
d33crci
d33crci