Trwa ładowanie...

Isabella Barrett jako sześciolatka została milionerką. Jak dziś wygląda?

Na pewno wszyscy pamiętają twarz młodziutkiej Isabelli. Dzięki popularnemu show już jako dziewczynka zdobyła rozpoznawalność, którą cały czas wykorzystuje.

Isabella w wieku sześciu lat została milionerką Isabella w wieku sześciu lat została milionerką Źródło: Getty Images, fot: Lisa Hancock
d3agwqi
d3agwqi

W pierwszym konkursie piękności wzięła udział w wieku czterech lat. Milionerką została jako sześciolatka. W wieku dziesięciu lat posiadała już własną, rozrastającą się linię ubrań i biżuterii. Obecnie jej dochody szacuje się na ponad dwa miliony dolarów. Czym zajmuje się dzisiaj Izabella Barrett, która zasłynęła w popularnym show telewizyjnym?

Od dziecka brała udział w konkursach piękności

O Izabelli zrobiło się głośno na całym świecie w 2013 roku, kiedy udzieliła wywiadu dla magazynu "In Touch", gdzie padła jej słynna wypowiedź "Jestem sześcioletnią milionerką". Wymalowaną dziewczynkę po konkursach piękności od wczesnych lat dzieciństwa prowadzała jej mama. Po występie w programie telewizyjnym "Toddlers & Tiaras", gdzie ukazywano historie najmłodszych uczestniczek takich konkursów, popularność Izabelli poszybowała w górę. Zaradna matka dokładnie wiedziała, jak to wykorzystać - tak powstała marka "Glitzy Girl", sprzedająca produkty dla dzieci, m.in. błyszczyki do ust czy bransoletki, wybierane przez małą Izabellę. W ten sposób już dziewięcioletnia Barrett miała większy majątek od swojej rodzicielki.

Nadal wykorzystuje zdobytą sławę

Przeglądając Instagram już 15-letniej Barrett widać wyraźnie, że wciąż bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz współpracuje z różnymi markami. Wciąż też prężnie działa założona przez matkę dziewczyny firma, która rozrosła się w biznesowe imperium.

Obecnie do Izabelli należy aż pięć marek. Zajmuje się również stylizacją nastoletnich gwiazd. Rok temu ogłosiła też, że pracuje nad książką, gdzie opowie o swoich sukcesach i porażkach.

d3agwqi

Już na początku przygody Izabelli z konkursami piękności pojawiło się sporo kontrowersji. Duża część widzów show zauważała, że w ten sposób dzieciom odbierane jest dzieciństwo. Sama Barrett ciągle jednak utrzymuje, że jej praca jest również pasją i nie wyobraża sobie innego życia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Miss Polski 2019. Magdalena Kasiborska opowiedziała, czy konkursy piękności są bezpieczne

d3agwqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agwqi