Trwa ładowanie...
d20b3qm

Ivanka Trump zwróciła się do bezrobotnych Amerykanów. "Znajdź sobie coś nowego"

Pandemia koronawirusa w każdym kraju odbiła się na rynku pracy. Pomimo odmrożenia gospodarki w USA, tysiące Amerykanów zgłasza się po zasiłek dla bezrobotnych. W związku z tym Ivanka Trump wymyśliła kampanię "Znajdź coś nowego".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ivanka Trump w Białym Domu
Ivanka Trump w Białym Domu (TOM BRENNER / Reuters / Forum, Fot: RM, TOM BRENNER / Reuters / Forum)
d20b3qm

Według CNN co tydzień w Stanach Zjednoczonych rejestrowany jest milion nowych osób zgłaszających się po zasiłek dla bezrobotnych.

Ivanka Trump: "Znajdź sobie coś nowego"

W Białym Domu zostało zorganizowane spotkanie z udziałem Ivanki Trump i liderów biznesu. Podczas niego został zaprezentowany 30-sekundowy spot, który ma zachęcić Amerykanów do przebranżowienia się.

d20b3qm

- W wyniku pandemii koronawirusa, w niektórych przypadkach ludzie muszą niestety nabyć zupełnie nowych umiejętności. To okazja, żeby nadać nowy kierunek sobie oraz swojemu życiu. Chcemy ułatwić ten powrót na rynek pracy tak, aby przebiegł najłagodniej, jak się da - oświadczyła Ivanka Trump, prezentując spot promujący kampanię "Znajdź coś nowego".

Internautom nie do końca spodobał się ten spot. Uważają, że jest on nieczuły na tragedię Amerykanów, którzy utracili pracę. Córka Trumpa szybko odpowiedziała na Twitterze, co na ten temat sądzi.

"Ta inicjatywa ma na celu zakwestionowanie idei, że tradycyjna 2- i 4-letnia szkoła wyższa jest jedyną możliwością zdobycia umiejętności niezbędnych do znalezienia pracy" - napisała. Tym samym zasugerowała, że za dużo osób opiera budowanie kariery jedynie poprzez edukację wyższą.

Źródło: CNN

d20b3qm

Alicja Werniewicz, stylistka gwiazd: Trendy boho, czyli jak ubiera się Los Angeles

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20b3qm

Podziel się opinią

Share
d20b3qm
d20b3qm