Blisko ludziIzabela Krzan zaskoczyła nową fryzurą. "Jak Shakira"

Izabela Krzan zaskoczyła nową fryzurą. "Jak Shakira"

Najciekawsze stylizacje Izabelli Krzan
Najciekawsze stylizacje Izabelli Krzan

27.04.2021 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Krzan regularnie zaskakuje swoich fanów. Tym razem prezenterka TVP zrobiła im niespodziankę, prezentując się w całkiem nowej odsłonie. Włosy gwiazdy telewizji zdecydowanie spodobały się jej sympatykom. Niektórzy z nich porównali nawet Krzan do Shakiry.

Izabella Krzan w programie TVP "To był rok" pokazuje się w różnych stylizacjach i make-upie. Całość wyglądu prowadzącej jest pewną podróżą w czasie. Krzan zdecydowanie lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a efektami metamorfoz chętnie dzieli się w sieci. Jej ostatnia przemiana szczególnie spodobała się widzom. Gwiazda pokazała się w stylizacji nawiązującej do lat 80. Fanom prezenterki spodobały się zwłaszcza bujne loki Krzan...

Zaskakująca metamorfoza Izabeli Krzan

Izabela Krzan pochwaliła się efektami przygotowań do programu na swoim Instagramie. Na zdjęciu widać burzę kręconych włosów, która do złudzenia przypomina modną kiedyś trwałą ondulację. Prezenterka TVP na co dzień pokazuje się w swoich długich prostych włosach. Tym bardziej fanów gwiazdy ucieszył fakt, że mogli zobaczyć swoją ulubienicę w całkowicie innej odsłonie.

Pod zdjęciem Krzan pojawiła się lawina komplementów. "Iza super wyglądasz, mega ci to pasuje", "Ale super! Świetnie wyglądasz w tych włosach", "Trochę jak Shakira" - brzmią komentarze pod zdjęciem prezenterki.

Trzeba przyznać, że gwiazda TVP rzeczywiście prezentuje się w takiej fryzurze bardzo korzystnie. Może niedługo zdecyduje się częściej pokazywać się w lokach? Jej fani na pewno będą zachwyceni.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)