GwiazdyIzabella Krzan w limonkowej stylizacji. Wyglądała obłędnie

Izabella Krzan w limonkowej stylizacji. Wyglądała obłędnie

Izabella Krzan w limonkowej stylizacji. Wyglądała obłędnie
Izabella Krzan w limonkowej stylizacji. Wyglądała obłędnie
Źródło zdjęć: © Instagram
26.07.2021 13:28

Izabella Krzan może pochwalić się imponującą liczbą ponad 244 tys. obserwujących na Instagramie. Ostatnio była miss, pokazała zdjęcie w wyjątkowej stylizacji. Zobacz jak wyglądała...

Na swoim profilu na Instagramie prezenterka "Pytania na śniadanie", systematycznie i z wielką dbałością i zaangażowaniem prezentuje zdjęcie z życia zawodowego oraz prywatnego.

Limonkowa stylizacja Izabelli Krzan

Ostatnio zamieściła fotografię na której pozuje w pięknej limonkowej stylizacji. Pod zdjęciem napisała:

- Super sprawą jest mieć wokół siebie absolutnych profesjonalistów w swoich dziedzinach! Wczorajszy look jest jednym z moich ulubionych, dlatego dziękuję i podnoszę "łapy w górę" na cześć tych fantastycznych ludzi! – napisała Krzan.

Dalej dodała, że kolejny dzień, zaczęła w zupełnie innym stylu.

- A dzisiaj już na sportowo, bez makijażu, od 6:30 w pociągu na trasie Koszalin-Warszawa. Równowaga jest najważniejsza! A wy co sądzicie o takiej limonkowej stylizacji?- zapyatała fanów.

Kim jest Izabella Krzan?

Kariera Krzan rozpoczęła się w 2016 roku od zdobycia korony Miss Polonia i szybko nabrała rozpędu. Co prawda w konkursie Miss Universe na Filipinach nie udało się jej zakwalifikować do finałowej trzynastki, ale w kraju czekały na nią interesujące propozycje.

Dziś Izabella Krzan jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej – możemy oglądać ją przede wszystkim w programie "Pytanie na śniadanie". Ze stacją związała się cztery lata temu. W maju 2017 roku została jedną z reporterek magazynu lifestyle’owego "Lajk!, a kilka miesięcy później trafiła do teleturnieju "Koło Fortuny". To tam szlifowała umiejętność pracy przed kamerą, a władze stacji powierzały jej coraz bardziej odpowiedzialne zadania.

Krzan nigdy nie ukrywała, że jedną z jej największych pasji są podróże. Prezenterka regularnie wypoczywa w ciepłych krajach. Wówczas w jej mediach społecznościowych pojawiają się kadry z coraz to nowych miejsc.

Niedawno Izabella przebywała na urlopie, gdzie towarzyszył jej piesek Roma oraz partner. O mężczyźnie nie wiadomo zbyt wiele ponad to, że ma na imię Dominik, ma 29 lat, również uwielbia podróże i jest projektantem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta