GwiazdyIzabella Scorupco świętuje urodziny córki. Julia to kopia sławnego taty

Izabella Scorupco świętuje urodziny córki. Julia to kopia sławnego taty

Izabella Scorupco jest mamą 25-letniej Julii
Izabella Scorupco jest mamą 25-letniej Julii
Źródło zdjęć: © Instagram
20.09.2022 17:42, aktualizacja: 20.09.2022 18:30

Izabella Scorupco udostępniła w relacji na Instagramie zdjęcie córki Julii, która skończyła właśnie 25 lat. Julia, która jest owocem miłości Izabelli i hokeisty Mariusza Czerkawskiego, jest bardzo podobna do sławnego taty.

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli ze sobą zaledwie przez dwa lata. We wrześniu 1997 roku powitali na świecie jednak córkę, Julię, która przyjęła nazwisko po mamie i z nią zamieszkała. Wiadomo, że mimo to Julia utrzymuje z tatą stały kontakt.

Izabella Scorupco świętuje urodziny córki

Izabella Scorupco chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z piękną córką, która jest bardzo podobna do sławnego taty. Julia skończyła właśnie 25 lat, a dumna mama podzieliła się z tej okazji fotografią z jej urodzinowego świętowania.

Izabella Scorupco świętuje urodziny córki
Izabella Scorupco świętuje urodziny córki© Instagram

"Tęskni za Szwecją (Izabella i Julia przez wiele lat mieszkały w tym kraju - przyp. red.), więc zabrała ją ze sobą do Los Angeles. Najlepsze życzenia, Julia" - napisała Scorupco.

25-letnia Julia także podzieliła się na swoim instagramowym profilu kilkoma zdjęciami z imprezy urodzinowej. Jak możemy zauważyć, urodziny świętowała w gronie przyjaciół i znajomych. Nie zabrakło tortu, szwedzkich przysmaków czy wianków z polnych kwiatów.

Izabella Scorupco jest dumna z córki

Izabella Scorupco nie unika chwalenia się publicznie sukcesami córki. Julia ukończyła niedawno studia na Uniwersytecie Berkeley w Kalifornii, a Izabella - jako dumna mama - postanowiła z tej okazji opublikować zdjęcie z pociechą z uniwersyteckiego miasteczka.

"Mój skarbie. W końcu udało ci się skończyć studia. Klasa 2020 (ale w 2021)! Cóż za magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po czterech ciężkich latach nauki. Jestem tak dumna, że nie jest to nawet do opisania. Gratulacje" - czytamy pod postem Izabelli Scorupco, pod którym pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji.

Musimy przyznać, że duet Izabelli i Julii Scorupco robi spore wrażenie! Co za geny!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl