"Foliowy trik" robi furorę w dyskoncie. Nagranie stało się hitem

"Foliowy trik" robi furorę w dyskoncie. Nagranie stało się hitem

Jak chwytać pieczywo w dyskoncie, gdy nie ma foliowych rękawiczek?
Jak chwytać pieczywo w dyskoncie, gdy nie ma foliowych rękawiczek?
Źródło zdjęć: © Getty Images
09.02.2024 10:13, aktualizacja: 09.02.2024 11:03

Wiele mówi się o tym, że nie wolno dotykać pieczywa w sklepie gołymi rękoma. Jak sobie jednak poradzić, gdy przy stoisku zabraknie rękawiczek? Na całe szczęście w sieci znajdziemy mnóstwo pomocnych treści.

W supermarketach ogromną popularnością cieszy się dział z pieczywem. Świeże wypieki znikają w mig, przez co przy kolejnych turach dla pozostałych klientów może zabraknąć rękawiczek. Innym razem spiesząc się, nie zwyczajnie nie zauważamy pudełka z ochronnym okryciem rąk. A pieczywa "gołą" ręką brać nie wolno. Na całe szczęście w prosty sposób można zaradzić temu problemowi. To wideo pokazuje, jak w kilka sekund zapakować bułkę w foliową torebkę, bez kontaktu dłoni z wypiekiem.

Wybierasz się do supermarketu? Miej w pamięci tę sztuczkę

Jeżeli i nas spotkała kiedyś sytuacja z brakiem rękawiczek, koniecznie zapiszmy sobie ten trik na później. Okazuje się, że możemy szybko schować bułkę do torebki, bez dotykania pieczywa gołymi rękami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Autor nagrania, które zrobiło niemałą furorę na Facebooku, chwycił za foliową torebkę, którą potraktował najpierw jak rękawiczkę, i chwycił przez nią pieczywo. Następnie zręcznie przerzucił tą samą dłonią folię w taki sposób, że bułka znalazła się w środku foliówki. Tak banalny i przydatny sposób!

Robisz zakupy w tym markecie? Miej tego świadomość

Niektóre sklepowe wieści mogą nas naprawdę zaskoczyć. Jeżeli kiedykolwiek robisz zakupy w Biedronce i zastanawiasz się, jak sięgnąć po pieczywo znajdujące się na końcu głębokiej szuflady - czytaj dalej.

Okazuje się, że w dyskontowych szufladach w prawym górnym rogu znajduje się... specjalna dźwignia! Jej naciśnięcie sprawi, że szuflada się wysunie, a my już bez większych problemów sięgniemy po pieczywo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta