Trwa ładowanie...
d34mr15

Jak dziś wygląda Agnieszka Krukówna? Aktorka na długo usunęła się w cień

Agnieszka Krukówna doświadczyła w życiu wielu ciężkich chwil. Aktorka zmagała się z różnego rodzaju uzależnieniami i rezygnowała z wielu projektów zawodowych. Jednak obecnie znowu regularnie gra w teatrze i tryska radością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Krukówna skończyła 49 lat
Agnieszka Krukówna skończyła 49 lat (ONS)
d34mr15

Agnieszka Krukówna zaczęła stawiać pierwsze kroki w świecie artystów już wieku 12 lat dzięki udziałowi w filmie "Panny". Praca na planie tak bardzo jej się spodobała, że zdecydowała się zostać zawodową aktorką i poszła na studia w tym kierunku.

Trudne życie Agnieszki Krukówny

Z czasem zaczęła regularnie grać w teatrze oraz w filmach, tym samym stając się jedną z popularniejszych aktorek lat 90. Jednak sława przytłoczyła Krukównę i sprawiła, że wpadła w depresję.

d34mr15

Zły stan psychiczny nasilił się dodatkowo z powodu rozstania ze swoim ówczesnym partnerem, operatorem Marianem Prokopowiczem. Aktorka zaczęła zaniedbywać swoją pracę. Doszło nawet do tego, że zrezygnowała z głównej roli na dwa dni przed premierą w teatrze Krystyny Jandy.

"Nie potrafiłam cieszyć się tym, że jestem młodą kobietą, niezależną finansowo. Życie straciło dla mnie urok. Znalazłam się w pustce, którą zapragnęłam wypełnić czymkolwiek. I wtedy otarłam się o narkotyki" – wyznała przed laty w jednym z wywiadów.

Na szczęście obecnie aktorka wraca do formy i wygląda na szczęśliwą. Magdalena Lamparska opublikowała na Instagramie zdjęcie z ekipą aktorów, którzy szykują się do wyjścia na deski teatru. Wśród nich jest 49-letnia Agnieszka Krukówna.

Wysypaliśmy górę śmieci w centrum Warszawy. Zobacz reakcje przechodzących osób

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34mr15

Podziel się opinią

Share
d34mr15
d34mr15