GwiazdyJak dziś wygląda Violetta Arlak? Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Kogel Mogel 4"

Jak dziś wygląda Violetta Arlak? Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Kogel Mogel 4"

Jak dziś wygląda Violetta Arlak?
Jak dziś wygląda Violetta Arlak?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
13.01.2022 15:43

Violetta Arlak, znana szerszej publiczności jako żona wójta z serialu "Ranczo", pojawiła się ostatnio na premierze komedii "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Aktorka brylowała na ściance, choć ma za sobą niełatwy okres. Jak teraz wygląda?

Violetta Arlak jest znakomitą aktorką teatralną, filmową i serialową, która zdobyła znaczną popularność głównie za sprawą roli Haliny Kozioł, czyli żony wójta w serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji w 2016 roku aktorka grała przede wszystkim na deskach teatrów, dlatego początek pandemii i kolejne lockdowny były dla niej wyjątkowo trudne. Arlak zmagała się wtedy ze znacznymi problemami finansowymi oraz rozstaniem z partnerem - Jackiem Bieleńskim, które nastąpiło po dziewięciu latach związku. 

Violetta Arlak na premierze filmu "Kogel Mogel 4"

Po zniesieniu obostrzeń i powrocie na scenę, sytuacja aktorki znacznie się polepszyła. Obecnie chętnie bierze udział w różnych ważnych wydarzeniach z pogranicza kultury i show-biznesu. Jednym z nich była premiera komedii "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Violetta Arlak na ściance pokazała się w krótkiej, błyszczącej, czerwonej sukience, do której dobrała wysokie ponad kolana, czarne kozaki. 

Violetta Arlak w czerwonej mini
Violetta Arlak w czerwonej mini © AKPA | AKPA
Violetta Arlak na premierze filmu "Kogel Mogel 4"
Violetta Arlak na premierze filmu "Kogel Mogel 4" © AKPA | AKPA

Violetta Arlak wcielała się w Halinę Kozioł, czyli żonę wójta w serialu "Ranczo" od 2006 do 2016 roku. Grała rolę sprytnej i energicznej kobiety, która choć większość życia prowadziła jedynie gospodarstwo domowe, to doskonale odnalazła się w świecie lokalnej polityki. Jej postać wyróżniała się kolorowymi strojami, blond loczkami i mocnym charakterem.

Violetta Arlak jako Halina Kozioł w serialu "Ranczo"
Violetta Arlak jako Halina Kozioł w serialu "Ranczo" © AKPA | AKPA

Violetta Arlak swego czasu schudła 20 kg

Aktorka w tamtym okresie zmagała się z nadwagą, więc kilka lat temu postanowiła przejść na dietę głównie z przyczyn zdrowotnych. Oglądając ostatnią serię "Rancza", widzowie zauważyli, że Violetta Arlak jest znacznie szczuplejsza niż w poprzednich sezonach serialu. Finalnie udało jej się zrzucić aż 20 kg. W wywiadzie dla tygodnika "Rewia" wyznała, że skorzystała w porady dietetyka i przestała zapraszać gości do domu. Wszystko po to, by jedzenie nie stało się osią spotkań towarzyskich. 

Violetta Arlak schudła 20 kg
Violetta Arlak schudła 20 kg © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta