GwiazdyJak naprawdę nazywa się Kinga Rusin? Niektórzy mogą być zaskoczeni

Jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin? Niektórzy mogą być zaskoczeni

Kinga Rusin w mediach funkcjonuje pod panieńskim nazwiskiem
Kinga Rusin w mediach funkcjonuje pod panieńskim nazwiskiem
Źródło zdjęć: © Instagram | kingarusin
25.09.2022 15:02, aktualizacja: 26.09.2022 07:35

Dziennikarka od zawsze funkcjonuje w mediach jako Kinga Rusin. Okazuje się jednak, że to nie jest pełne brzmienie jej nazwiska, które widnieje w dokumentach.

Kinga Rusin swoją karierę rozpoczynała w Telewizji Polskiej. Przez pewien czas mieszkała w Waszyngtonie, gdzie wyjechała wraz z ówczesnym mężem - dziennikarzem Tomaszem Lisem. Po powrocie do Polski przez wiele lat związana była ze stacją TVN, w której prowadziła najbardziej popularne programy takie jak "You Can Dance – Po prostu tańcz", "Agent - Gwiazdy" czy "Dzień dobry TVN".

W 2020 roku zakończyła pracę w telewizji i zajęła się innymi projektami, w tym rozwojem założonej w 2008 roku marki "Pat&Rub", produkującej ekologiczne kosmetyki. Dziennikarka wraz z obecnym partnerem Markiem Kujawą podróżuje po świecie, dzieląc się licznymi relacjami na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak brzmi pełne nazwisko Kingi Rusin?

Rusin w mediach od początku kariery funkcjonuje pod panieńskim nazwiskiem, jednak naprawdę nazywa się nieco inaczej. Choć w 2006 roku dziennikarka rozwiodła się ze swoim mężem, jak ustalił "Super Express" - w dokumentach m.in. prowadzonej przez nią firmy, wciąż widnieje jako Kinga Judyta Rusin-Lis.

Dla wielu osób może to być zaskoczenie, tym bardziej, że rozstanie Kingi Rusin i Tomasza Lisa nie należało do najłatwiejszych. Para była małżeństwem od 1994 do 2006 roku. Doczekali się dwóch córek. Po rozwodzie relacje dziennikarki z byłym mężem były wyjątkowo chłodne, a sytuację zaognił fakt, że rok później Lis związał się z przyjaciółką byłej żony - Hanną Smoktunowicz, która przed laty była świadkową na ich ślubie.

Dlaczego nie zmieniła nazwiska?

Jak można przeczytać w tabloidzie – dziennikarka współpracuje w Polsce z kilkoma firmami, więc zmiana nazwiska pociągnęłaby za sobą bardzo dużo formalności, na które - jak wynika z wywiadów - zwyczajnie może nie mieć czasu.

"Mamy z Markiem przede wszystkim wspólny biznes, czyli kosmetyki. Nie mamy wolnych weekendów, ale za to pracujemy we wspaniałych miejscach, często w najbardziej odległych i najpiękniejszych zakątkach świata" - mówiła Rusin w rozmowie z "Vivą!".

Para nie planuje ślubu. Jak przyznała sama dziennikarka – wraz z partnerem mają podobne zdanie na temat małżeństwa. "Bardzo kochamy naszą niezależność i myślę, że to gwarantuje naszemu związkowi taką dla nas atrakcyjność. Nikt z nas nie ma poczucia, że sprawuje jakąś władzę nad drugą osobą. W każdym człowieku jest taka pokusa" - powiedziała w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta