Blisko ludziJak potoczyły się losy Mary-Kate i Ashley Olsen? Dla słynnych bliźniaczek w pewnym momencie sława stała się nie do zniesienia

Jak potoczyły się losy Mary-Kate i Ashley Olsen? Dla słynnych bliźniaczek w pewnym momencie sława stała się nie do zniesienia

Siostry Olsen
Siostry Olsen
Źródło zdjęć: © Getty Images

13.06.2021 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Występowały przed kamerą zanim zrobiły pierwszy krok. Podczas kręcenia "Pełnej chaty" podobno były tak nieznośne, że w pewnym momencie je zwolniono. Ponieważ nie znaleziono nikogo innego na ich miejsce, zostały zatrudnione ponownie.

Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen były największymi bliźniaczymi gwiazdami w świecie show-biznesu. Mając 9 miesięcy zadebiutowały w serialu "Pełna chata", w której obie na zmianę grały córkę jednego z bohaterów. 13 czerwca 2021 r. kobiety obchodzą swoje 35. urodziny. Jak potoczyły się ich losy? W pewnym momencie totalnie odcięły się od mediów i zajęły się edukacją i biznesem.

Mary-Kate i Ashley Olsen dorastały na planie filmowym

Popularność bliźniaczek rosła lawinowo. Jeszcze w czasie kręcenia serialu "Pełna chata" dziewczynki zaczęły występować w filmach familijnych. Jednak to serial przyniósł im ogromną sławę. Dorastały na oczach widzów. Grały w nim do końca, czyli do 1995 roku. Widzowie utożsamiali się z problemami młodych aktorek, chcieli wiedzieć o nich wszystko. Media donosiły o ich życiu prywatnym, a siostry postanowiły zacząć na tym zarabiać. Założyły firmę, która zajmowała się sprzedażą gadżetów filmowych.

Wraz z rosnącym szumem wokół nich coraz bardziej wycofywały się z show-biznesu. W 2004 r. po raz ostatni wystąpiły razem w jednej produkcji filmowej. Po jakimś czasie postanowiły zupełnie odciąć się od świata mediów i zająć się rozwojem swojej firmy odzieżowej oraz edukacją, o którą wcześniej nie miały czasu zadbać.

Bliźniaczki Olsen
Bliźniaczki Olsen© Getty Images

Związki

Po tym, jak siostry zniknęły z ekranu, media zaczęły spekulować, że są uzależnione od narkotyków, nadmiernie imprezują na studiach. Do prasy wyciekały ich zdjęcia, które sugerowały problemy. Mary-Kate Olsen jednak cierpiała na anoreksję i przez lata ukrywała zaburzenia odżywiania. Dopiero po rozstaniu się z show-biznesem znalazła fachową pomoc.

O życiu miłosnym sióstr wiadomo tyle, że w 2015 r. Mary-Kate Olsen poślubiła o 17 lat starszego od siebie mężczyznę, Oliviera Sarkozy’ego, który jest przyrodnim bratem byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego.

Ten związek nie przetrwał próby czasu. Para rozwiodła się i sprzedała wspólny dom.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także