Trwa ładowanie...
d2cj43i

Jak prawidłowo wieszać lampki na choince? Do tej pory robiłeś to źle

Ubraliście już choinkę? Charakterystyczne drzewko to nieodłączny element Bożego Narodzenia, którego większość z nas nie może się doczekać. Jedni ubierają ją już na początku grudnia, inni twierdzą, że to przesada i czekają aż do Wigilii. W każdym razie jedno jest pewne - wybór drzewka i ozdób nie należy do najłatwiejszych. Tak samo jak ubieranie choinki - szczególnie jeśli w grę wchodzą plączące się sznury światełek. To najmniej lubiana przez ciebie część przygotowań? Pewnie dlatego, że źle wieszasz światełka. Mamy dla ciebie prostszy sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ubieranie choinki wcale nie jest takie proste.
Ubieranie choinki wcale nie jest takie proste. (123RF.COM)
d2cj43i

Projektant wnętrz Francesco Bilotto twierdzi, że większość z nas robiła to źle przez całe życie. Najczęściej zaczynamy przystrajanie choinki lampkami od dołu i pniemy się ku jej czubkowi. Czyli wieszamy je horyzontalnie. A powinniśmy robić to wertykalnie. Zobaczcie to krótkie nagranie.

Projektant zaczyna wieszanie lampek od czubka choinki pionowo w dół. Następnie zostawia ok. 8-10 cm w lewo i jedzie do góry. "W ten sposób każda końcówka twojego drzewka, od gałązki do gałązki, będzie rozświetlona" - mówił w wywiadzie dla "HouseBeautiful.com".

d2cj43i

I choć Bilotto twierdzi, że w ten sposób światełka będą ładnie wyeksponowane na choince, nie zakryje ich żadna gałązka, a drzewko będzie regularnie rozświetlone, większość z nas nadal będzie ją stroić po swojemu.

Zobacz także: Opakowanie ma znaczenie. Sposoby na pakowanie prezentów

d2cj43i

Podziel się opinią

Share
d2cj43i
d2cj43i