GwiazdyJak wygląda córka Izabelli Scorupco? To już dorosła kobieta!

Jak wygląda córka Izabelli Scorupco? To już dorosła kobieta!

Izabella Scorupco ma 23-letnią córkę
Izabella Scorupco ma 23-letnią córkę
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka
15.12.2020 11:21, aktualizacja: 02.03.2022 21:05

Julia jest córką aktorki Izabelli Scorupco i hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Jej rodzice rozstali się w 1998 roku. Dziś Julia ma 23 lata i wyrosła na piękną kobietę. I nic dziwnego, bo jej mama również uchodziła za aktorkę o wielkiej urodzie.

Izabella Scorupko w latach 90. była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Zagrała nie tylko w "Ogniem i Mieczem" (u boku Michała Żebrowskiego), ale była też kobietą agenta 007 w filmie "Golden Eye" (w Jamesa Bonda wcielał się tam Pierce Brosnan).

Córka Izabelli Scorupco ma 23 lata

W okresie swojej największej popularności Izabella Scorupco związana była z polskim hokeistą, Mariuszem Czerkawskim. W 1997 roku para doczekała się dziecka – właśnie wtedy urodziła się ich córka, Julia. Rok później Scorupco i Czerkawski rozstali się. Aktorka ma jeszcze syna, Jacoba Martina. Ojcem dziecka jest Jeffrey Reymond.

Julia wychowywała się w Szwecji i w Stanach Zjednoczonych. W tym roku skończyła 23 lata. To już nie tylko dorosła kobieta, ale również prawdziwa piękność. Julia kilka lat temu odebrała dyplom na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco. Mariusz Czerkawski mówił wtedy, że jest dumny z córki, której udało się dostać na prestiżową uczelnię. O przyjęcie walczyło wtedy ze sobą 89 tysięcy potencjalnych studentów. Było to więc duże osiągnięcie.

Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego chętnie dzieli się swoją prywatnością z internautami. Na jej profilu na Instagramie znaleźć można mnóstwo zdjęć pięknej Julii. Kobieta jest na tyle popularna, że ma już ponad 30 tysięcy obserwujących. Jak wam się podoba? Jest podobna do mamy?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (293)
Zobacz także