Trwa ładowanie...

Jak wygląda syn Anety Kręglickiej? Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Aneta Kręglicka prowadzi na Instagramie popularne konto pełne wysmakowanych kadrów. Trudno znaleźć na nim jednak zdjęcia jej rodziny. Modelka jest żoną reżysera, Macieja Żaka i mamą Aleksandra, który niedawno wszedł w dorosłość. Chłopak ma urodę modela.

Share
Jak wygląda syn byłej miss?
Jak wygląda syn byłej miss?Źródło: AKPA
d4mxwit

Aneta Kręglicka to jedyna polska Miss Świata w historii. Choć wróżono jej międzynarodową karierę modelki, ona postawiła na własny biznes. W przeciwieństwie do większości celebrytów niechętnie fotografuje się na ściankach i pilnie strzeże swojego życia prywatnego.

Pora na samodzielność

Aleksander przyszedł na świat w 2000 r. Aneta Kręglicka opowiadała o jego drodze do dorosłości w "Dzień dobry TVN". - Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony - mówiła.

Chłopak ostatecznie zdecydował się na studia w Paryżu. Aneta Kręglicka nie ukrywa, że choć zależało jej na samodzielności syna, teraz za nim tęskni.

d4mxwit

Artystyczna dusza

Wygląda na to, że Aleksander Żak urodę i dryg do biznesu odziedziczył po mamie, a zacięcie artystyczne po tacie. Jak wspomina miss w jednym z wywiadów: "Robi piękne zdjęcia, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmenem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie" - podkreśliła dumna mama.

Anetę Kręglicką łączy z synem także pasja do sportu. Na Instagramie można było między innymi zobaczyć ich wyprawy górskie zakończone freeridem, czyli zjazdami na nartach poza szlakami. Aleksander ma dziewczynę, co też na pewno cieszy znaną mamę.

d4mxwit

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Paulina Krupińska-Karpiel: "Broniłam się przed udziałem w konkursie Miss Polonia"

d4mxwit

Podziel się opinią

Share
d4mxwit
d4mxwit