Trwa ładowanie...
di7lxby

Jakub i Dawid dostali wiadomość od policjantki. "Nie możemy wrzucać wszystkich do jednego worka"

W piątek 7.08 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i przed komendą przy ul. Wilczej miały miejsce protesty w obronie Margot. Wiele osób, które brały w nich udział, donosiło o brutalnym zachowaniu policji. Jakub i Dawid opublikowali wiadomość otrzymaną od funkcjonariuszki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub i Dawid dostają wiadomości od policjantek i policjantów
Jakub i Dawid dostają wiadomości od policjantek i policjantów (Facebook, Jakub i Dawid)
di7lxby

Jakub i Dawid mieszkają razem w Warszawie. Od 3 lat są małżeństwem. Pobrali się w Portugalii, bo w Polsce ich ślub nie byłby możliwy. Na swoim wspólnym profilu na Facebooku odnoszą się do aktualnych wydarzeń dotyczących społeczności LGBT+. Po ostatnich protestach, które miały miejsce w Warszawie, zaczęli otrzymywać wiadomości od funkcjonariuszy policji. Treścią jednej z nich podzielili się z obserwatorami.

Wiadomość od policjantki

"Panowie obserwuję Wasz profil i bardzo go lubię i muszę powiedzieć jedną rzecz... Wśród mundurowych i policjantów jest dużo osób LGBT i jest mi wstyd, że nasza formacja jest teraz wykorzystywana do takich podłych akcji" – napisała kobieta.

di7lxby

Funkcjonariuszka policji poprosiła, żeby pamiętać, że nie wszyscy są tacy sami. "Nie możemy wrzucać wszystkich do jednego worka. Mam nadzieję, że przyjdą czasy, że wszyscy będziemy równi wobec prawa. Nigdy się nie poddawajcie!" – napisała i przesłała parze zdjęcie odznaki na tle tęczowej flagi.

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

di7lxby

Podziel się opinią

Share
di7lxby
di7lxby