Nie można ich rozdzielić. Tak radzą sobie w relacjach damsko-męskich

Jedna z bliźniaczek syjamskich wyznała miłość swojemu partnerowi
Jedna z bliźniaczek syjamskich wyznała miłość swojemu partnerowi

29.04.2024 17:39, aktual.: 30.04.2024 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Carmen i Lupita Andrade w czerwcu 2024 roku skończą 24 lata. To jedne z najbardziej rozpoznawalnych syjamskich bliźniaczek na świecie. Carmen ostatnio zdecydowała się pokazać swojego ukochanego. Jej siostra też musi spędzać z nim czas, choć sama jest aseksualna i aromantyczna.

Carmen i Lupita Andrade przyszły na świat w Meksyku. To wyjątkowe bliźniaczki syjamskie, które są połączone korpusem. Każda z nich ma jedną rękę i nogę, a ich rozdzielenie jest niemożliwe ze względu na liczbę wspólnych narządów.

Na samym początku lekarze nie dawali rodzicom zbyt dużych nadziei na to, że ich córki w ogóle przeżyją. Siostry w 2024 roku będą świętować 24. urodziny, a każda z nich świetnie sobie radzi.

Carmen i Lupita chętnie dzielą się w sieci swoimi przemyśleniami. Jedna z sióstr jest w związku i niedawno podzieliła się ważną informacją na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bliźniaczki syjamskie mają odmienną orientację seksualną

Carmen określa siebie jako osobę heteronormatywną; od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Danielem. Mężczyznę poznała na jednym z portali randkowych. 23-latka nigdy nie ukrywała przed rozmówcami, że ma bliźniaczkę syjamską.

Lupita jest natomiast aseksualna. Z tego też względu związek Carmen i Daniela wymaga wielu kompromisów. Najwyraźniej jednak dla sióstr nie ma rzeczy niemożliwych. Relacja zakochanych jest silna, a sama 23-latka publicznie wyznała, co czuje do partnera.

"Skończyłam z miłością, myśląc, że mam jej już dość. Wtedy znalazłam ciebie. Nie miałam wątpliwości. Stresowałam się, zanim cię poznałam" - czytamy na fotorelacji, która pojawiła się na TikToku bliźniaczek.
Bliżniaczka syjamska wyznała miłość partnerowi
Bliżniaczka syjamska wyznała miłość partnerowi

Związek często wymaga poświęceń, jednak siostry wypracowały sobie dobrze działające sposoby na to, aby żadna nie czuła się pokrzywdzona w tej sytuacji.

"Czasem jest mi źle z tym, że chcę spędzać z Danielem tak dużo czasu, wtedy staramy się iść na kompromis. Lupita wybiera dla nas miejsce, do którego się wybierzemy i co będziemy robić" - wyznała w mediach społecznościowych Carmen, wspominając jedną z pierwszych randek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)