Blisko ludziJennifer Aniston wrzuciła naturalne selfie. Tak naprawdę wyglądają jej włosy

Jennifer Aniston wrzuciła naturalne selfie. Tak naprawdę wyglądają jej włosy

Jennifer Aniston pokazała, jak prezentują się jej naturalne włosy
Jennifer Aniston pokazała, jak prezentują się jej naturalne włosy
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2020 Axelle/Bauer-Griffin
27.07.2022 20:49

Jennifer Aniston wielokrotnie udowodniła, że nie ma problemu, aby pokazać się bez makijażu czy upiększających filtrów. Ostatnio gwiazda "Przyjaciół" postanowiła zaprezentować swoją codzienną fryzurę. Fani nie kryli zachwytu nad taką wersją aktorki.

Jennifer Aniston dba o to, aby jej cera i włosy były zdrowe i w dobrej kondycji. Z tego też względu, jeżeli nie ma przed sobą ważnej gali czy akurat nie znajduje się na planie kolejnej produkcji, daje skórze i fryzurze odpocząć od makijażu i produktów używanych przez stylistów. Aniston ostatnio spędzała leniwe chwile na plaży, co uwieczniła na fotografii. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci, ujawniło, jak prezentują się naturalne włosy gwiazdy.

Naturalna Jennifer Aniston. Fani patrzą na włosy aktorki

Nie jest tajemnicą, że włosy aktorek i aktorów poddawane są różnym zabiegom. Częste farbowanie, wykorzystywanie produktów do stylizacji czy nadania objętości sprawiają, że może to się odbić na kondycji kosmyków. Z tego też względu, gdy tylko istnieje ku temu sposobność, Aniston nie stosuje żadnych takich specyfików. Jen przebywa obecnie na wakacjach, a kąpiel w słonej wodzie spowodowała, że możemy zobaczyć naturalną strukturę jej włosów. Okazuje się, że mają one tendencję to kręcenia się i układania w piękne fale.

"Ta plażowa fryzura!";

"Pięknie wyglądasz";

"Czy ty naprawdę masz 52 lata? Piękna" - czytamy w komentarzach pod wpisem.

Trzeba przyznać, że letnia fryzura prezentuje się wyjątkowo lekko i Aniston bardzo ten wakacyjny look pasuje!

Wszyscy pamiętają "The Rachel"

O włosach Jennifer Aniston zawsze mówiło się dużo - zwłaszcza od momentu, gdy na ekranach telewizorów pojawił się serial "Przyjaciele". Fryzura Rachel Green, czyli postaci, w którą wcieliła się Jen, przeszła do historii. Charakterystyczne ścięcie, które wyglądało niesamowicie na grubych włosach aktorki, stało się niesamowicie popularne.

Fanki serialowej Rachel biegły do salonów fryzjerskich i prosiły o to, aby specjaliści od włosów wyczarowali im podobną fryzurę. Autorem krótkiego boba z pasemkami na głowie Aniston był początkujący w 1995 roku stylista Chris McMillan, który dziś odpowiada za fryzury największych gwiazd Hollywood.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki AVA Laboratorium. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ.

Źródło artykułu:WP Kobieta