Trwa ładowanie...
djm6n7a
Megafon.pl
Ludzie

Jessica Lange zaśpiewa Lanę Del Rey

Jessica Lange wykona jeden z przebojów Lany Del Rey.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Lange zaśpiewa Lanę Del Rey
(ONS.pl)
djm6n7a

Jessica Lange wykona jeden z przebojów Lany Del Rey. Aktorka przygotuje cover na potrzeby serialu "American Horror Story: Freak Show", którego jest gwiazdą. Informację potwierdził twórca cyklu Ryan Murphy. Przekazując wiadomość na Twitterze, nie zdradził jednak, którą piosenkę Lange zinterpretuje.

Przypomnijmy, że "American Horror Story: Freak Show" rozpocznie się w cichej, sennej wiosce Jupiter w stanie Floryda. Jest rok 1952. Niemiecka emigrantka i była gwiazda kabaretu Elsa Mars (Jessica Lange) prowadzi jeden z ostatnich gabinetów osobliwości w kraju.

W jej trupie są bliźniaczki syjamskie Bette oraz Dot (Sarah Paulson), chłopiec o dziwacznych dłoniach Jimmy (Evan Peters) oraz jego brodata matka Ethel (Kathy Bates). Kłopoty zwiastować będzie pojawienie się ojca Jimmy'ego - obdarzonego niezwykłą siłą Della Toledo (Michael Chiklis). Jedną z innych mrocznych postaci sezonu będzie klaun-morderca, w którego wciela się John Caroll Lynch.

djm6n7a

Czwarty sezon "Amercan Horror Story" składa się z 13 godzinnych odcinków. Zobaczymy w nich także takich aktorów jak Frances Conroy, Denis O'Hare, Emma Roberts, Gabourey Sidibe i Patti LaBelle.

"American Horror Story: Freak Show" powróci na antenę amerykańskiego FX 8 października. W Polsce będzie można go oglądać dzień później na kanale Fox.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jessica Lange opuszcza "American Horror Story"*

* 64-letnia Jessica Lange ma twarz zniekształconą operacjami*

* John Carroll Lynch zły w "American Horror Story: Freak Show"*

djm6n7a

Podziel się opinią

Share
djm6n7a
djm6n7a