Trwa ładowanie...
dsoiz2q
dsoiz2q

Jessica Simpson pokazuje prywatne fotki

Piosenkarka i aktorka odzyskała figurę po dwóch porodach. Teraz 34-latka chętnie wskakuje w kostium kąpielowy i pozuje do zdjęć. Fotorelacje ze swojego życia regularnie pokazuje w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dsoiz2q

Jessica Simpson jest mamą 2-letniej Maxwell i rocznego chłopca, któremu dała imię Ace Knute. Ojcem dzieci piosenkarki jest jej mąż Eric Johnson - para zaręczyła się w listopadzie 2010, a uroczysty ślub odbył się 5 lipca tego roku.

Zanim Jess stanęła po raz drugi na ślubnym kobiercu, robiła wszystko, żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Artystka intensywnie się odchudzała, reklamując przy tym popularny w Stanach Zjednoczonych program diet i treningów. Efekt ćwiczeń i rygorystycznego jadłospisu jest godny pochwały - gwiazda zrzuciła 32 kilogramy i znacznie poprawiła swoją kondycję.

Jessica zgrabną figurę zaprezentowała już w sukni ślubnej, a w trakcie wakacji wykorzystuje każdą okazję do zaprezentowania się w kostiumie kąpielowym. Na swoim profilu na portalu społecznościowym regularnie publikuje prywatne zdjęcia, pokazując dzieci i umięśnione ciało. Ma się czym chwalić?

(fot. Instagram/JessicaSimpson)
(fot. Instagram/JessicaSimpson)
dsoiz2q

Podziel się opinią

Share
dsoiz2q
dsoiz2q