Trwa ładowanie...

Jest akt oskarżenia w sprawie Beaty K. Jaki wyrok grozi piosenkarce?

Skandal wybuchł na początku września. Wtedy to słynna wokalistka została zatrzymana na ulicach Warszawy w stanie nietrzeźwości. Póki co gwiazda wróciła do koncertowania, ale będzie musiała ponieść konsekwencje karne. Oskarżenie przeciwko niej właśnie wpłynęła do prokuratury.

Share
Beacie Kozidrak grozi do dwóch lat więzienia
Beacie Kozidrak grozi do dwóch lat więzieniaŹródło: fot. AKPA
d13cf4c

Beata K. z pewnością nie będzie dobrze wspominać kilku ostatnich tygodni. Na początku września media obiegła informacja, że muzyczna legenda prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Sprawą żyła cała Polska. Niestety, to nie koniec, ale dopiero początek problemów gwiazdy. 

Jaki wyrok grozi Beacie K.?

Akt oskarżenia przeciwko piosenkarce wpłynął do sądu 20.10. 2021 r. 

- Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów w Warszawie 20 października 2021 r. skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Beacie P. [Beacie Pietras - przyp. red.] - podaje TVP Info za rzeczniczką Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandrą Skrzyniarz.

d13cf4c

Gwiazda została oskarżona za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi jej kara grzywna, karę ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat. Piosenkarka straci te prawo jazdy na minimum trzy lata.

Beata K. wróciła do koncertowania

Gwiazda kilkanaście godzin po zajściu opublikowała w mediach oświadczenie, w którym przeprosiła za swoje zachowanie i zobowiązywała się do poniesienia wszelkich konsekwencji. Miesiąc po skandalu wróciła na scenę i została bardzo ciepło przyjęta przez swoich fanów. Na Instagramie podziękowała wszystkim, którzy ją wspierają i zapewniła, że pracuje nad nowym materiałem na płytę. Ciekawe, czy decyzja sądu nie pokrzyżuje jej planów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj

Sprawa Beaty K. Jest komentarz wiceministra sprawiedliwości

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d13cf4c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13cf4c
d13cf4c