Frycz ma 47‑letnią córkę. Znacie ją z seriali

Jan Frycz ma córkę Gabrielę z pierwszego małżeństwa
Jan Frycz ma córkę Gabrielę z pierwszego małżeństwa
Źródło zdjęć: © AKPA

21.05.2024 19:51, aktual.: 21.05.2024 20:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tylko Olga Frycz poszła w ślady znanego ojca. Okazuje się, że karierę robi również Gabriela Frycz. Na co dzień związana jest z Teatrem Nowym w Poznaniu. Epizodycznie gra również w serialach.

Jan Frycz ma za sobą trzy małżeństwa. Z pierwszą żoną, aktorką Grażyną Laszczyk, poznał się jeszcze na studiach. Zakochani mieli wówczas zaledwie 20 lat. Owocem ich związku jest córka Gabriela, która przyszła na świat w 1977 roku.

Gabriela poszła w ślady ojca

Córka Grażyny Laszczyk i Jana Frycza poszła w ślady rodziców. W 2002 roku ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie, a później pracowała w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od czasu do czasu Gabriela pojawiała się na ekranie. Zagrała epizodyczne role w kilku znanych serialach, m.in. w "Na Wspólnej", "Ojcu Mateuszu" czy "Pensjonacie pod różą".

Najlepiej czuje się jednak na scenie. Od lat związana jest z Teatrem Nowym w Poznaniu. Ma na swoim koncie spore sukcesy. W tym roku została odznaczona Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Gabriela Frycz jest córką Jana Frycza
Gabriela Frycz jest córką Jana Frycza© Teatr Nowy w Poznaniu

Olga Frycz jest szczęśliwie zakochana

Gdy pierwsze małżeństwo Jana Frycza nie przetrwało próby czasu, ten postanowił ponownie się ożenić. Jego drugą wybranką została Agata Frycz. Małżonkowie doczekali się pięciorga dzieci, m. in. Olgi Frycz, znanej aktorki i influencerki, która popularność zyskała m.in. dzięki filmom "Wszystko, co kocham", "80 milionów" czy "Boże skrawki".

Olga Frycz ma za sobą kilka nieudanych związków, jednak teraz jest ponownie zakochana. Aktorka na początku marca pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest w związku. Okazało się, że jej wybrankiem jest tancerz Albert Kosiński.

Para poznała się na sali tanecznej. Frycz chciała zapisać się na lekcje tańca, by sprawdzić, czy ma pamięć choreograficzną i czy "w ogóle posiada jakikolwiek talent". Jej agentka znalazła wówczas dla niej Alberta Kosińskiego.

"Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że najpierw zakocham się w tańcu, następnego dnia kupie buty na obcasie, kolejnego zamówię kieckę z frędzelkami, a po jakimś czasie zakocham się na zabój w panu Albercie. Te cztery miesiące od kiedy tańczę, kompletnie odmieniły moje życie!" - napisała celebrytka, publikując wideo z pierwszej próby.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także