Jest z mężem od 42 lat. Zdradziła sekret udanego małżeństwa

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie
Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie
Źródło zdjęć: © AKPA

02.10.2023 15:32, aktual.: 03.10.2023 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grażyna Torbicka od 42 lat związana jest z kardiologiem Adamem Torbickim. Para uchodzi za niemal wzorową. W najnowszym wywiadzie dziennikarka zdradziła, w czym tkwi sekret ich miłości.

Poznali się podczas badań. On był młodym lekarzem, a ona właśnie przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy. Od razu wpadli sobie w oko. Grażyna i Adam Torbiccy dziś stanowią prawdziwy wzór do naśladowania. W końcu w show-biznesie rzadko można spotkać pary z tak długim stażem. W rozmowie ze "Zwierciadłem" dziennikarka opowiedziała o swoim związku.

Grażyna Torbicka szczerze o małżeństwie

On jest uznanym kardiologiem. Ona jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od 42 lat tworzą jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie.

Grażyna Torbicka przyznała, że jej zdaniem receptą na udany związek są ich sukcesy w pracy. "Moim zdaniem rywalizacja pojawia się właśnie wtedy, kiedy jedna ze stron nie jest spełniona zawodowo, nie ma pewności co do swojej pozycji" - powiedziała Torbicka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Prezenterka zdradziła, że zarówno ona, jak i jej mąż, rozumieją specyfikę swojej pracy. Nie mają do siebie pretensji, gdy jedno z nich poświęca swój wolny czas na nowe projekty.

"(…) kiedy Adam podejmuje się jakiegoś zadania, nie narzekam, że znowu siedzi w swoim gabinecie, podczas gdy mógłby spędzać czas ze mną, bo widzę, że choć jest zmęczony, to daje mu to dużą satysfakcję. I to samo dotyczy mnie. Kiedy Adam widzi, że jestem czymś całkowicie pochłonięta, daje mi na to przestrzeń. A jak się wreszcie z tych swoich przestrzeni wygrzebujemy, to zawsze stęsknieni i zaciekawieni tym, co słychać u drugiego" - zaznaczyła dziennikarka.
Grażyna i Adam Torbiccy są razem od 42 lat
Grażyna i Adam Torbiccy są razem od 42 lat© AKPA | AKPA

Grażyna Torbicka szczerze o bezdzietności

Grażyna i Adam Torbiccy nie doczekali się dzieci. W wywiadzie dziennikarka przyznała, że dostrzega różnicę w postrzeganiu przez społeczeństwo bezdzietnych kobiet.

"(…) jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci – nie chce czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma" - powiedziała prezenterka.

Gwiazda nie ukrywa jednak, że mimo wszystko trzeba być bardzo silnym, by móc zmierzyć się z opiniami innych na ten temat.

"(…) tylko od ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba umieć odciąć się od tych szeptów za plecami, nie każda z nas ma w sobie tyle siły czy gotowości, ale najważniejsze jest wcale nie to, by się nie dać presji zewnętrznej, tylko tej wewnętrznej" - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także