Żyją w osobnych domach. Zrobili jej wymowne zdjęcie

Grażyna i Adam Torbiccy w tym roku obchodzić będą 42. rocznicę ślubu
Grażyna i Adam Torbiccy w tym roku obchodzić będą 42. rocznicę ślubu

18.05.2023 09:06, aktual.: 18.05.2023 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grażyna Torbicka to jedna z tych gwiazd, którym powiodło się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Dziennikarka w 1981 roku wyszła za mąż za kardiologa Adama Torbickiego. Niedawno gwiazda zdradziła, że żyją na dwa domy. Tabloid dotarł do kolejnych niepokojących informacji.

Grażyna Torbicka to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek i dziennikarek. Wydawać by się mogło, że nie może narzekać na swoje życie. "Super Express" doszedł jednak do dość zaskakujących wniosków, mogących sugerować, że w małżeństwie gwiazdy nie dzieje się dobrze.

Grażyna i Adam Torbiccy – historia jak z filmu

W 1980 roku Grażyna Torbicka przygotowywała się do egzaminu na prawa jazdy. W związku z kursem musiała udać się do lekarza na badania. Wówczas kobieta nie wiedziała, że bada ją przyszły teść. To właśnie on podjął decyzję o tym, że powinna zrobić echo serca.

Szybko okazało się, że sprawdzeniem kondycji jej serca zajął się Adam Torbicki. Para od razu wpadła sobie w oko, dlatego postanowili wybrać się na randkę. Rok później stali już na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małżeństwo w tym roku świętować będzie 42. rocznicę ślubu. Torbiccy nie doczekali się dzieci. Prezenterka często pytana o to w wywiadach podkreślała, że nie rozumie, jak ktoś może w ogóle poruszać ten temat publicznie. W końcu to bardzo prywatna sfera życia, która dotyczy tylko jej oraz jej męża.

Kłopoty w małżeństwie Grażyny Torbickiej?

Niedawno Grażyna Torbicka gościła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała nieco o swoim życiu. Jej mąż został ordynatorem szpitala w Otwocku, dlatego para zdecydowała się tam przeprowadzić.

Nie jest tajemnicą, że prezenterka również nie może narzekać na brak obowiązków. Niestety jej zawód wymaga od niej częstej obecności w Warszawie. Jak w tej samej rozmowie przyznała dziennikarka, kiedy ma naprawdę sporo na głowie, spędza kilka dni w mieszkaniu w stolicy.

"Super Express" niedawno przyłapał gwiazdę pod jej mieszkaniem. Reporter zdradził, że prezenterka bardzo często jest widywana w Warszawie bez męża. Co więcej, tabloid pokusił się o stwierdzenie, że samotność musi służyć gwieździe, ponieważ ostatnio promienieje bardziej niż zwykle.

Grażyna Torbicka rzadko komentuje plotki na temat swojego związku, dlatego póki co lepiej nie wysnuwać zbyt pochopnych wniosków. Warto podkreślić, że media wielokrotnie wróżyły koniec jej małżeństwa, co - jak wiemy - do tej pory się nie wydarzyło.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (146)