Blisko ludziJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom. Już pojawiły się pierwsze kłótnie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom. Już pojawiły się pierwsze kłótnie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
17.09.2020 11:42, aktualizacja: 01.03.2022 13:54

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mieszkają obecnie w Wilanowie. W połowie sierpnia postanowili kupić dom pod Warszawą. Okazuje się jednak, że małżeństwo nie może dojść do porozumienia.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili zmienić coś w swoim życiu. I kupili dom. Na co dzień uchodzą za zgodną parę. Teraz na łamach "Życia na Gorąco" opowiedzieli, że już pojawiły się pierwsze schody.

Okazuje się, że to aktorka wpadła na pomysł, by się przeprowadzić. "Moja żona kupuje dom, jak ja bułki: 'O ładny dom, kupuję'" - powiedział prezenter telewizyjny. Podkreślił jednak, że poparł tę inicjatywę. "Zmienimy coś w naszym życiu, ponadto dobrze się już znamy, więc spokojnie poradzimy sobie z tym" - argumentował.

Pierwsze spory o nowy dom

Urządzanie domu miało być przyjemnością, a okazuje się, że nie został jeszcze wybudowany, a już pojawiły się pierwsze problemy. "Nie spodziewałem się, że będzie to prawdziwy armagedon. Wielka budowa, gdzie powstaje wiele domów, właśnie stanęła, bo pani Koroniewska nie może zdecydować się, gdzie będzie toaleta" - zdradził Maciej Dowbor.

Każde z nich ma inny pomysł. Aktorka chce mieć duży salon, a prezenter garaż. "Na stare lata Maciej chce sobie kupić stare porsche, dlatego jego zdaniem garaż musi być duży" - powiedziała tygodnikowi Joanna Koroniewska.

Budowa domu to wielki test dla małżeństwa. Czy uda im się dojść do kompromisu? "Jeżeli ktoś planuje się rozstać, rozwieść, zniszczyć przez lata budowany związek, jest na to bardzo prosty sposób, wybudujcie sami dom" - oświadcza Maciej Dowbor.

Małżeństwo na co dzień wychowuje dwie córki. Przywykli już do przeprowadzek. Okazuje się, że najdłużej w jednym miejscu mieszkali dwa lata. "Lubię zmieniać przestrzeń wokół siebie" - wyjaśnia Koroniewska, która uwielbia urządzać mieszkania. Często akcesoria znajduje na pchlich targach i w internecie. Ostatnio zresztą zamieściła post z architektką, w którym przyznała, że nie będzie miała z nią łatwo. "Ma nie lada wyzwanie, jak większość z was wie, (...) wszystko wiem najlepiej" - napisała.

Źródło: "Życie na Gorąco"

Źródło artykułu:WP Kobieta