ModaJoanna Koroniewska w sukience z popularnej sieciówki. Kosztuje mniej niż 100 zł

Joanna Koroniewska w sukience z popularnej sieciówki. Kosztuje mniej niż 100 zł

Joanna Koroniewska wybiera uniwersalne fasony sukienek
Joanna Koroniewska wybiera uniwersalne fasony sukienek
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dominika Czerniszewska
13.06.2020 12:51, aktualizacja: 01.03.2022 13:24

Joanna Koroniewska wielokrotnie udowadniała Polkom, że wcale nie trzeba nosić luksusowych ubrań, żeby świetnie prezentować się na co dzień. Tym razem postawiła na modną sukienkę na lato z Zary.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w sukience o krótkim kroju. Czarna kreacja na cienkich ramiączkach z falbankami u dołu jest zadziorna i ponadczasowa.

Sukienka na lato z Zary

Okazuje się, że model ten pochodzi z letniej kolekcji hiszpańskiej sieciówki Zara i wciąż jest dostępny w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online. Dodatkowym autem jest materiał, ponieważ sukienka została uszyta w 100 proc. z bawełny ekologicznej. I nie kosztuje fortuny! Za kreację trzeba zapłacić 89,90 zł.

Joanna Koroniewska postanowiła zestawić ją z czarnymi botkami za kostkę. Jej stylizacja powinna przypaść do gustu przede wszystkim festiwalowiczkom. Sukienka i buty a'la martnesy już od kilku lat wiodą prym. Ze względu na pandemię festiwale w tym roku zostały odwołane, więc może warto przenieść tę modę na wielkomiejskie ulice lub na spacer na łonie natury?

Dodatkowo kreację warto zestawić z czarną ramoneską. Styl glam rock szturmem podbił wybiegi mody. Mocne, rockowe stylizacje pokochały pewne siebie kobiety.

Źródło artykułu:WP Kobieta