Blisko ludziJoanna Krupa szczerze o swoim byłym. Zdziwicie się, co powiedziała

Joanna Krupa szczerze o swoim byłym. Zdziwicie się, co powiedziała

Joanna Krupa powiedziała, jaką ma relację z byłym partnerem
Joanna Krupa powiedziała, jaką ma relację z byłym partnerem
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska

02.12.2021 20:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joannie Krupie udało się odnaleźć miłość i założyć rodzinę. Wcześniej była związana z przystojnym Romainem Zago. Choć ich drogi się rozeszły, nadal mają ze sobą kontakt. Celebrytka zdradziła, jakie relacje ich łączą.

Stosunki z byłymi partnerami nierzadko bywają skomplikowane. Zranione uczucia, nieprzepracowane urazy sprawiają, że wolimy trzymać do "eksów" dystans. Zdarzają się jednak wyjątki od reguły. Niektóre gwiazdy udowodniły, że da się z "byłym" dogadać.

Jakie relacje z byłym partnerem ma Joanna Krupa?

Modelka była związana z Romainem Zago przez cztery lata. Media spekulowały, że to właśnie z nim założy rodzinę. Zamiast hucznego ślubu było jednak rozstanie. Celebrytka szybko otarła łzy i zaczęła się spotykać z obecnym mężem.

Okazuje się, że Joanna Krupa wciąż ma kontakt ze swoim byłym. Łączą ich życzliwe i ciepłe stosunki.

- Ja z moim byłym Romkiem jesteśmy przyjaciółmi. Nawet jak byłam ostatnio w Miami, byłam w jego klubie jako support. Mój były nie zrobił nic takiego, żeby nie chciała mieć z nim relacji. Zawsze był dla mnie przyjacielem. Gdybym ja go potrzebowała, to byłby dla mnie. I nawzajem. Myślę, że to jest fajne – kiedyś się kochało, nie wyszło, ale jest się przyjaciółmi - powiedziała w wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post".

Joanna Krupa szczerze o Małgorzacie Rozenek

Nie tylko Joanna Krupa ma życzliwe stosunki z byłym chłopakiem. Ostatnio głośno było o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża, Jacka Rozenka, w dochodzeniu do zdrowia po udarze. Joanna Krupa ciepło powiedziała się o koleżance z branży:

- To jest piękne, że mają pozytywną relację, że są przyjaciółmi. Myślę, że to jest piękne. Często jest tak, że ludzie kiedyś mieli związek, kochali się i nagle się nie lubią. Jak ktoś dorósł i jest dojrzały, to może się pogodzić z tym, co się stało. Nie każdy jest stworzony dla siebie. Każdy przechodzi swoje stresy, swoje dramaty w życiu. Oni mają razem dzieci i to jest piękne, że mogą teraz się wspierać - skomentowała w wywiadzie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także