Trwa ładowanie...

Joanna Kulig dba o swoją rodzinę. Zawsze ma dla nich czas

Joanna Kulig to zapracowana aktorka i przyszła mama. Mimo to, gwiazda zawsze ma czas dla swoich najbliższych. "Po prostu martwi się o nas" – powiedział w rozmowie z "Faktem" brat Joanny.

Share
Joanna Kulig dba o swoją rodzinę. Zawsze ma dla nich czas
Źródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
d3hxwi6

Joanna Kulig skończyła w tym roku 36 lat. Aktorka związana jest z reżyserem Maciejem Bochniakiem. Para spodziewa się dziecka. Okazuje się, że gwiazda jest niezwykle rodzinną osobą, która nie zapomina o najbliższych nawet w pracy. Potwierdza to jeden z członków rodziny, który w rozmowie z "Faktem" chwali Asię. "Odzywa się regularnie i opowiada, co u niej. Wszędzie ją chwalą, a ona musi się uśmiechać. To jest dość stresujące. Gdy do nas dzwoni, to się rozluźnia, dzieli się troskami" – opowiada.

Piotr Kulig, brat Joanny dodaje, że aktorka wyniosła takie podejście z domu, w którym troska o rodzinę była najważniejszą wartością. "Nas było z rodzicami siedmioro. Jeden zawsze dbał o drugiego. To normalne, że liczyliśmy na siebie, że starszy zajmował się młodszym. Joasia taka właśnie jest. Po prostu martwi się o nas" – powiedział "Faktowi".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

d3hxwi6

Podziel się opinią

Share
d3hxwi6
d3hxwi6