GwiazdyJoanna Opozda w pierwszym wywiadzie po porodzie. Dogryzła Królikowskiegmu?

Joanna Opozda w pierwszym wywiadzie po porodzie. Dogryzła Królikowskiegmu?

Joanna Opozda udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie
Joanna Opozda udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie
Źródło zdjęć: © Instagram.com

09.05.2022 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda po raz pierwszy po porodzie udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o trudach, z jakimi zmaga się jako świeżo upieczona mama. Przy okazji dogryzła między wierszami Antkowi Królikowskiemu, który nie uczestniczy na co dzień w opiece nad synem.

Joanna Opozda 22 lutego urodziła synka Vincenta. Droga do tamtego momentu nie była prosta – aktorka przez długi czas przebywała na oddziale patologii ciąży. Po porodzie wcale nie było jej łatwiej, gdyż rozstała się z mężem i ojcem dziecka, Antkiem Królikowskim, który już wcześniej miał wdać się w romans z sąsiadką. Dodatkowo syn Opozdy złapał poważną infekcję i przebywał w szpitalu. Jednak każdy uśmiech chłopca i każda chwila z nim spędzona zdaje się Joannie Opoździe wynagradzać te trudy. 

"Najbardziej zaskoczyło mnie to, jak ogromna jest miłość matki do dziecka. Wcześniej tego nie rozumiałam. Kiedy mój synek nagle zachorował, wszystko przestało mieć dla mnie znaczenie. Zupełnie przestałam przejmować się dotychczasowymi problemami. To inny rodzaj miłości, który potrafi zrozumieć jedynie matka" – wyznała aktorka w rozmowie z magazynem "Party". 

Joanna Opozda o samotnej opiece nad synkiem

Joanna Opozda w tym pierwszym wywiadzie udzielonym po porodzie ujawniła, jak wygląda jej codzienna opieka nad synkiem. Przy okazji niebezpośrednio dogryzła Antkowi Królikowskiemu, który nie wie, co znaczy codzienna opieka nad niemowlęciem, gdyż jest ojcem jedynie odwiedzającym co jakiś czas syna. 

"Vincent to nocny marek, lubi sobie głużyć i pokrzyczeć, zwłaszcza w nocy. Zasypia dość późno, ale jak już zaśnie, to potrafi przespać cztery godziny. Całkiem nieźle, jak na dwumiesięcznego niemowlaka, bo słyszałam, że niektóre dzieci budzą się nawet co dwie godziny. Chodzę niewyspana, ale... taka kolej rzeczy. Każdy rodzic przez to przechodzi. Oczywiście każdy, który zajmuje się swoim dzieckiem" – zaznaczyła na łamach "Party". 

Joanna Opozda zmuszona była wrócić już do pracy

Jak się okazuje, Joanna Opozda musiała już wrócić do pracy. Niełatwa sytuacja rodzinna nie pozwoliła jej na zostanie dłużej w domu z Vincentem. 

"Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę" – powiedziała wprost w tej samej rozmowie. 

Ostatnio Joanna Opozda pojawiła się po raz pierwszy od momentu porodu na imprezie branżowej, a konkretnie na gali zakończenia festiwalu filmowego Mastercard OFF CAMERA. Aktorka zabłysła na ściance w białym total looku. 

Joanna Opozda na Mastercard OFF CAMERA
Joanna Opozda na Mastercard OFF CAMERA © AKPA | AKPA
Joanna Opozda zabłysła na festiwalu filmowym w białym garniturze
Joanna Opozda zabłysła na festiwalu filmowym w białym garniturze © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także