Blisko ludziJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o miłości. "Dojrzałe pary mają łatwiej"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o miłości. "Dojrzałe pary mają łatwiej"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim związku
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim związku
Źródło zdjęć: © ONS

25.06.2020 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą zgodną parę. Pełną wsparcia, cierpliwości i akceptacji. Zgodnie twierdzą, że to zasługa ich wieku i doświadczeń. Dzisiaj nie wyobrażają sobie innych towarzyszy życia.

Poznali się przy okazji tworzenia pokazu mody. Joanna Przetakiewicz miała wizję, której tylko Rinke Rooyens mógł sprostać. To było 10 lat temu i oboje byli wtedy w innych związkach. Jednak od tamtego czasu ich drogi ciągle się przecinały. Po raz kolejny spotkali się na 50. urodzinach projektantki.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o dojrzałych związkach

Wtedy umówili się, że dadzą sobie tylko jedną szansę. Jedno spotkanie, jeśli zaiskrzy – wchodzą w to, jeśli nie, każdy pójdzie w swoją stronę. – Tę pierwszą randkę przeżywałem w głowie tyle razy, że wydawało się, że rzeczywistość nie mogła dosięgnąć oczekiwań. A jednak – opowiadał Rinke w rozmowie z "Vogue Polska".

Po spotkaniu projektantka wyjechała na święta i sylwestra. On czekał z wiadomością do połowy stycznia. "Nie mogę sobie ciebie wyjąć z głowy" – napisał. Joanna Przetakiewicz po tym wyznaniu zaprosiła go do swojego domu w Londynie i od tego czasu tworzą go razem.

– Nie trzeba już planować kupna domu, brać kredytu, wychowywać małych dzieci. Ma się czas dla siebie, z poczuciem, że osiągnęło się stabilizację. Spotkaliśmy się z Rinke po różnych przejściach i w najlepszym dla nas czasie – wyliczała Przetakiewicz w rozmowie z magazynem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także