Trwa ładowanie...

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o miłości. "Dojrzałe pary mają łatwiej"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą zgodną parę. Pełną wsparcia, cierpliwości i akceptacji. Zgodnie twierdzą, że to zasługa ich wieku i doświadczeń. Dzisiaj nie wyobrażają sobie innych towarzyszy życia.
Share
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim związku
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim związku Źródło: ONS
d4ahlpb

Poznali się przy okazji tworzenia pokazu mody. Joanna Przetakiewicz miała wizję, której tylko Rinke Rooyens mógł sprostać. To było 10 lat temu i oboje byli wtedy w innych związkach. Jednak od tamtego czasu ich drogi ciągle się przecinały. Po raz kolejny spotkali się na 50. urodzinach projektantki.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o dojrzałych związkach

Wtedy umówili się, że dadzą sobie tylko jedną szansę. Jedno spotkanie, jeśli zaiskrzy – wchodzą w to, jeśli nie, każdy pójdzie w swoją stronę. – Tę pierwszą randkę przeżywałem w głowie tyle razy, że wydawało się, że rzeczywistość nie mogła dosięgnąć oczekiwań. A jednak – opowiadał Rinke w rozmowie z "Vogue Polska".

d4ahlpb

Po spotkaniu projektantka wyjechała na święta i sylwestra. On czekał z wiadomością do połowy stycznia. "Nie mogę sobie ciebie wyjąć z głowy" – napisał. Joanna Przetakiewicz po tym wyznaniu zaprosiła go do swojego domu w Londynie i od tego czasu tworzą go razem.

– Nie trzeba już planować kupna domu, brać kredytu, wychowywać małych dzieci. Ma się czas dla siebie, z poczuciem, że osiągnęło się stabilizację. Spotkaliśmy się z Rinke po różnych przejściach i w najlepszym dla nas czasie – wyliczała Przetakiewicz w rozmowie z magazynem.

Bartosz Staszewski pokazał prezydentowi zdjęcia dzieci, które popełniły samobójstwo. "Andrzej Duda był niewzruszony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ahlpb

Podziel się opinią

Share
d4ahlpb
d4ahlpb