Joanna Racewicz zadała szyku. Pojawiła się na gali #Wszechmocne

Joanna Racewicz zachwyciła stylizacją
Joanna Racewicz zachwyciła stylizacją

18.11.2022 13:24, aktual.: 18.11.2022 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czwartek, 17 listopada w Hotelu Bristol odbyła się Gala WP Kobieta #Wszechmocne 2022, w ramach której wręczono statuetki w aż siedmiu kategoriach. Wśród wielu gościń i nominowanych znalazła się także Joanna Racewicz. Zachwyciła stylizacją i fryzurą.

Czwartkowy wieczór upłynął pod znakiem gali WP Kobieta #Wszechmocne 2022. Na wyjątkowej imprezie pojawiły się wyjątkowe kobiety. Jedną z nich była Joanna Racewicz - dziennikarka, autorka książek. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku.

Joanna Racewicz na gali #Wszechmocne

Joanna Racewicz to dziennikarka, która w zawodzie jest od lat. Niedawno ukazała się jej książka "To nie kraj, to ludzie", w której opisuje wojnę w Ukrainie z perspektywy polskich wolontariuszy i tych, którzy ocaleli. Dziennikarka wszechmocna jest jednak nie tylko w zawodzie, ale także w życiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nie dziwi zatem fakt, że pojawiła się na gali WP Kobieta #Wszechmocne 2022. Prezentowała się zjawiskowo. Joanna Racewicz postawiła na czarne, rozszerzane spodnie, do których dobrała błyszczącą, złotą marynarkę. Stylizację dopełniły czarne dodatki - torebka i buty na platformie. Specjalnie na to wydarzenie, dziennikarka udała się do fryzjera. Zachwyciła delikatnymi falami na nieco dłuższych włosach.

Stylizacja Joanny Racewicz
Stylizacja Joanny Racewicz

#Wszechmocne 2022 - wyniki

Gala #Wszechmocne 2022 to finał plebiscytu przeprowadzonego przez redakcję WP Kobieta. W siedmiu kategoriach nominowane zostały kobiety, które codziennie sprawiają, że świat jest lepszy. W kategorii #Wszechmocne w macierzyństwie nagrodę główną zdobyła Monika Hoffman-Piszora. W kategorii #Wszechmocne w dziennikarstwie zwyciężyła Dorota Wellman. Matylda Damięcka została wyróżniona w kategorii #Wszechmocne w sztuce. Magda Bereda zdobyła tytuł #Wszechmocne w popkulturze. Tytuł #Wszechmocne w biznesie głosami czytelników zdobyła Olga Ślusarczyk. Dr hab. Elżbieta Senkus-Konefka od lat zmienia oblicze polskiej medycyny, co docenili czytelnicy WP Kobieta i przyznali jej tytuł #Wszechmocne w nauce. W kategorii #Wszechmocne wśród kobiet zwyciężyła Joanna Bugaj, która działa na rzecz młodzieży zmagającej się z problemami psychicznymi.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)