Trwa ładowanie...

Tatiana Okupnik na gali #Wszechmocne. "Dziewczyny, mówmy głośno, czego chcemy"

Tatiana Okupnik pojawiła się na uroczystej gali plebiscytu #Wszechmocne, podczas którego zostały wyróżnione wyjątkowe kobiety w wyjątkowych kategoriach. Wokalistka wykorzystała tę chwilę, aby powiedzieć kilka ważnych słów.

Tatiana Okupnik zwróciła się do kobietTatiana Okupnik zwróciła się do kobietŹródło: AKPA, fot: AKPA
dht1gun
dht1gun

WP Kobieta nagrodzi nominowane w siedmiu kategoriach: macierzyństwie, biznesie, nauce, dziennikarstwie, sztuce, popkulturze, a także w specjalnej kategorii wszechmocne wśród kobiet. W jury zasiadły Agnieszka Hyży, Anna Śmigulec, Aga Korsak, Tatiana Okupnik, Joanna Przetakiewicz, Ewelina Kamińska oraz Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek.

Tatiana Okupnik była jurorką, która wręczyła nagrodę laureatce w kategorii Wszechmocne w popkulturze. W trakcie swojej przemowy zwróciła się do wszystkich kobiet.

Tatiana Okupnik o współczesnych kobietach. "Osiem lat temu tego bym nie powiedziała"

Podczas uroczystej gali w Hotelu Bristol drugą przestawioną kategorią były "wszechmocne w popkulturze". Gwiazda, która wręczyła nagrodę Magdzie Beredzie, zwróciła uwagę na to, jak przez ostatnich kilka lat zmieniło się jej podejście do kobiet. Najpierw piosenkarka przyznała, że powrót do pracy był dla niej bardzo przyjemny.

- Wszystkie mamy, które miały przerwę w pracy, wiedzą, jakie to uczucie, endorfiny - wyznała.

Wokalistka przyznała, że po przerwie w karierze, to właśnie po powrocie doceniła to, jakim wsparciem może obdarzyć kobieta drugą kobietę.

- Osiem lat temu tego bym nie powiedziała. Kiedyś pracowałam tylko z mężczyznami, jednak przez ostatnie lata największe wsparcie dostałam właśnie od kobiet i jestem im za to wdzięczna - dodała Tatiana Okupnik.

Tatiana Okupnik o Polkach. Dała jasny przekaz

Na koniec swojego wystąpienia Tatiana Okupnik zwróciła uwagę na sytuację, w jakiej znalazły się w ostatnich latach Polki. Zauważyła, że każda z nas powinna wspierać kobietę w jej gorszych momentach. Zwłaszcza w obecnych czasach.

- Dużo jest o nas bez nas. Dziewczyny, mówmy głośno, czego chcemy - podkreśliła wokalistka.

Piosenkarka nie mogła pozostawić bez komentarza tego, jaki los zgotował kobietom ostatnimi decyzjami polski rząd. Okupnik nie ma wątpienia, że są to praktyki krzywdzące Polki.

dht1gun

Tatiana Okupnik prosi o wsparcie. Chodzi o życie małej Zosi

Piosenkarka postanowiła wykorzystać możliwość zwrócenia się do szerszego grona odbiorców i wspomnieć o małej Zosi Szcześniewskiej. "Pieszo po Zosię" to hasło wyzwania, do którego artystka zaprasza wszystkich internautów. Zosia ma zaledwie 19 miesięcy i walczy z SMA. Jest jedną z dzieci, które nie dostaną refundacji drogiego leku, który może uratować jej życie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

#JestemWszechmocna. Wyjątkowy spot redakcji WP Kobieta

dht1gun
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dht1gun