Trwa ładowanie...

Joe Biden miał operacje plastyczne? Słynny chirurg nie ma co do tego wątpliwości

Słynny chirurg plastyczny dr Krzysztof Gojdź twierdzi, że Joe Biden mógł mieć operacje plastyczne. Tym samym lekarz odniósł się bezpośrednio do jednej z kąśliwych wypowiedzi Donalda Trumpa, który wprost zarzucał swojemu rywalowi poddanie się zabiegom medycyny estetycznej.

Share
Krzysztof Gojdź komentuje wygląd Joe Bidena.
Krzysztof Gojdź komentuje wygląd Joe Bidena.Źródło: ONS.pl
d2ucaq1

Podczas tegorocznej kampanii prezydenckiej Donald Trump nie szczędził krytyki Joe Bidenowi. Po ostatecznej przegranej w walce o stanowisko prezydenta, biznesmen zagroził pozwem do sądu – jako powód miał podać rzekome sfałszowane wyniki wyborcze.

Joe Biden poddał się operacjom plastycznym?

Donald Trump atakował rywala na wiele sposobów, uciekając się przy tym do żenujących chwytów. Podczas trwania kampanii prezydent walczący o reelekcję odniósł się do tekstu z "New York Posta", w którym ekspert sugerował, że Joe Biden przeszedł lifting twarzy, korektę skóry wokół oczu, przeszczep włosów, a także miał ostrzykiwaną twarz botoksem.

Sam zainteresowany nie skomentował podobnych rewelacji, natomiast Donald Trump został okrzyknięty hipokrytą. W końcu ustępujący prezydent także zdecydował się na korzystanie z pomocy chirurga plastycznego.

d2ucaq1

Krzysztof Gojdź odnosi się do rewelacji o operacjach

Mini afera pomiędzy Trumpem a Bidenem zainteresowała słynnego polskiego chirurga plastycznego dra Krzysztofa Gojdzia, który prowadzi klinikę w sercu Miami. Lekarz zapytany przez "Plejadę" o to, czy rzeczywiście prezydent elekt mógł mieć operację, na początku odniósł się do samego Trumpa i nie szczędził w słowach. Stwierdził, że ustępujący prezydent powinien zwrócić uwagę na przeszczep włosów, który naprawdę się nie udał.

Jeśli zaś chodzi o wygląd Joe Bidena, dr Gójdź nie ma żadnych wątpliwości:

- Facet, który ma 77 lat fajnie wygląda, jest postawny, widać, że uprawia sport i dba o siebie. Jednak patrząc na jego twarz pokusiłbym się o stwierdzenie, że Joe Biden mógł mieć robioną blepharoplastykę, czyli wycięcie nadmiernej ilości skóry powieki górnej i dolnej. Widać, że jeszcze 15 lat temu miał bardziej obwisające powieki – dodał chirurg w rozmowie z "Plejadą".

d2ucaq1

Na koniec chirurg stwierdził, że jeżeli rzeczywiście Biden poprawiał urodę to zrobił to w naturalny sposób, ale profesjonalnie. Wszystkie zmiany w obrębie twarzy są niewidoczne na pierwszy rzut oka, a to dobrze świadczy o chirurgu.

Jak rozpoznać kaszel typowy dla COVID-19? Kiedy wezwać karetkę? Tłumaczy dr Michał Sutkowski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2ucaq1

Podziel się opinią

Share
d2ucaq1
d2ucaq1