Trwa ładowanie...
d17cyn4

Jude Law z córką. 18-letnia Iris jest przepiękna

Jude Law ożenił się ponownie w maju tego roku. Ostatnio chwalił się młodszą żoną na Wimbledonie. Teraz paparazzi przyłapali go z córką Iris. 18-latka odziedziczyła najlepsze po rodzicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jude Law wybrał się na spacer z córką
Jude Law wybrał się na spacer z córką (Getty Images)
d17cyn4

Jude Law – nowa żona

Życie 46-letniego Jude'a Lawa to gotowy scenariusz na film. Przystojny Brytyjczyk nie słynął ze stałości w uczuciach. Najpierw zdradzał pierwszą żoną Sadie Frost, potem narzeczoną Siennę Miller. Owocem miłosnych uniesień aktora były dzieci, w tym jedno, którego się wyparł.

d17cyn4

Teraz Law odnalazł szczęście u boku 32-letniej Phillipy Coan. To właśnie jej 2 maja 2019 r. ślubował miłość i wierność. Nowa żona gwiazdora jest cenioną psycholożką biznesu i wykładowczynią akademicką. Po ślubie z Lawem została macochą pięciorga dzieci, w tym 18-letniej Iris.

Zobacz także: Burberry stawia na nazwiska. Iris Law w kolejnej reklamie kosmetyków

Iris Law – córka Jude'a Lawa

Iris to jedna z trójki latorośli Lawa i Sadie Frost. Ostatnio spacerowała z tatą ulicami Londynu. Dziewczyna przyciągała uwagę sukienką w grochy, opalenizną i czerwonymi ustami. Mimo młodego wieku, 18-latka ma już wiele osiągnieć na swoim koncie.

d17cyn4

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Córka Jude'a Lawa jest profesjonalną modelką. Reprezentuje ją jedna z najważniejszych agencji IMG Models. Iris ma bardzo bliską relację z ojcem. Chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Pokazuje też fotografie Lawa, których jest autorką.

d17cyn4

Podziel się opinią

Share

d17cyn4

d17cyn4