Nawalna pokazała, jak wygląda grób jej męża. Zdjęcie wiele mówi

Nawalna pokazała, jak wygląda grób jej męża. Zdjęcie wiele mówi

Julia Nawalna udostępniła zdjęcie grobu męża
Julia Nawalna udostępniła zdjęcie grobu męża
Źródło zdjęć: © Instagram | yulia_navalnaya
27.03.2024 10:03, aktualizacja: 27.03.2024 10:44

Julia Nawalna zapowiedziała, że planuje kontynuować dzieło męża. Od jego śmierci minęło już ponad 40 dni, a w mediach społecznościowych wdowy regularnie pojawiają się wspomnienia. Udostępniła też wykonane niedawno zdjęcie grobu Nawalnego.

Aleksiej Nawalny był jednym z czołowych rosyjskich opozycjonistów. Przez wiele lat krytykował Władimira Putina, za co spotykały go represje ze strony władzy. 16 lutego 2024 roku świat obiegła informacja, że Nawalny zmarł w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze, gdzie przebywał po ostatnim wyroku sądu.

Władze więzienia przekazały wtedy, że zasłabł po spacerze i - mimo reanimacji - zmarł. Później rosyjska telewizja RT podała, że przyczyną śmierci Nawalnego miało być "oderwanie skrzepu krwi", jednak nie wszyscy wierzą w te informacje. Opozycjonista został pochowany 1 marca br. na cmentarzu Borysowskim w Moskwie, a jego pogrzeb przyciągnął tłumy Rosjan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nawalna pokazała zdjęcie grobu męża

Żona Nawalnego - Julia - zapowiedziała w nagraniu umieszczonym w mediach społecznościowych, że planuje kontynuować dzieło swojego męża. - Będę dalej walczyć o nasz kraj i wzywam, byście stanęli obok mnie - mówiła kilka tygodni temu.

Kobieta regularnie wspomina o zmarłym mężu w mediach społecznościowych, a ostatnio w jej relacji na Instagramie pojawiło się zdjęcie grobu Nawalnego. Także kilka dni temu podała dalej na platformie X zdjęcie mogiły męża, które wykonano 19 marca br. Widać, że Rosjanie wciąż składają kwiaty w tym miejscu. Jest ich na tyle dużo, że praktycznie nie widać pomnika.

Nawalna uczciła urodziny syna. Dodała rodzinną fotografię

Julia Nawalna podzieliła się też rodzinną fotografią, na której widać, jak spaceruje z mężem i dziećmi. Zdjęcie pojawiło się z okazji 16 urodzin syna pary.

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin maluchu. Jesteś wielką radością, dumą i miłością.Najinteligentniejszy, odpowiedzialny i odporny. A ty sobie żartujesz. Jak ojciec. Bądź szczęśliwy, proszę, bez względu na wszystko. Tak bardzo cię kocham" - napisała na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta