Nawalna zwróciła się publicznie do córki. Oto co napisała

Nawalna zwróciła się publicznie do córki. Oto co napisała

Julia Nawalna w najnowszym wpisie zwróciła się do córki
Julia Nawalna w najnowszym wpisie zwróciła się do córki
Źródło zdjęć: © East News | YVES HERMAN
22.02.2024 18:19, aktualizacja: 23.02.2024 09:19

Po śmierci Aleksieja Nawalnego oczy całego świata skierowane są na jego najbliższych. W najnowszym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych Julia Nawalna zwróciła się do swojej córki Daszy. Pod wspólnym zdjęciem zaroiło się od komentarzy.

Aleksiej Nawalny, który od lat otwarcie krytykował Władimira Putina i jego współpracowników, zmarł 16 lutego w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. O przyczynach jego śmierci wspominały rosyjskie media, jednak wielu ekspertów zwraca uwagę na wątpliwą prawdziwość tych przekazów.

W tym czasie oczy wielu ludzi na świecie zwrócone są w stronę rodziny zmarłego, a szczególnie jego żony Julii, która kilka dni temu zapowiedziała, że będzie kontynuować dzieło swojego męża. - Będę dalej walczyć o nasz kraj i wzywam, byście stanęli obok mnie - mówiła na zamieszczonym w mediach społecznościowym nagraniu.

Julia Nawalna zwróciła się do córki

Dużym zainteresowaniem cieszy się też córka Nawalnych - Dasza, która wielokrotnie towarzyszyła rodzicom podczas oficjalnych spotkań. 23-letnia studentka otwarcie krytykowała Putina i stała u boku swojego ojca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W najnowszym wpisie, wdowa po opozycjoniście zwróciła się do córki:

"Moja słodka mała dziewczynka. Przyleciałam, żeby cię przytulić i wesprzeć, a to ty siedzisz i wspierasz mnie" - napisała Julia Nawalna.

"Taka silna, odważna i odporna. Na pewno przez wszystko przejdziemy, kochanie. Dobrze mieć cię przy sobie. Kocham" - dodała, załączając wspólne zdjęcie.

Wsparcie komentujących

Wpis i zdjęcie poruszyło wiele osób, które w komentarzach starały się wesprzeć pogrążone w żałobie kobiety. "Jesteśmy z wami", "Przytulam was razem", "Julia, bardzo się o ciebie martwimy, przytulamy, dzielimy ból. Moje serce jest z tobą" - można przeczytać m.in. na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także