GwiazdyJulia Wieniawa pozuje w bikini na Bali. "Odbiła mi znowu palma"

Julia Wieniawa pozuje w bikini na Bali. "Odbiła mi znowu palma"

Julia Wieniawa wypoczywa na Bali
Julia Wieniawa wypoczywa na Bali
Źródło zdjęć: © Instagram | juliawieniawa
29.03.2022 15:24, aktualizacja: 29.03.2022 15:39

Julia Wieniawa od pewnego czasu wypoczywa na wakacjach na Bali. 23-letnia aktorka i piosenkarka chętnie pokazuje swoją podróż w mediach społecznościowych. Widzieliśmy już, jak gwiazda podczas imprezy tańczyła na stole czy zrobiła sobie dwa tatuaże. Teraz pochwaliła się kolejnymi zdjęciami.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych młodych gwiazd w polskim show-biznesie. 23-letnia celebrytka dała się już poznać jako aktorka, piosenkarka i kompozytorka, a jednocześnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 2 miliony osób.

Julia Wieniawa dumnie pokazuje mięśnie brzucha

Obecnie od około dwóch tygodni Julia Wieniawa cieszy się wakacjami na Bali, skąd bardzo chętnie publikuje zdjęcia i nagrania na swoim Instagramie, dzieląc się ze swoimi fanami wrażeniami z wyjazdu.

Tym razem gwiazda opublikowała niewielką sesję zdjęciową w zielonym bikini. Na fotografiach dumnie prezentuje idealnie wyrzeźbione mięśnie brzucha. "Odbiła mi znowu palma" - skomentowała dowcipnie w opisie do zdjęć.

Nowe zdjęcia wywołały zachwyt internautów. "Ciało bogini", "przepięknie", "pięknie" - komentują obserwatorzy jej profilu.

Julia Wieniawa na Bali. Skrytykowano ją za tatuaże

Aktorka i piosenkarka wcześniej podczas wakacji zdecydowała się na zrobienie dwóch tatuaży. Opublikowała relację z tamtejszego salonu, gdzie poddała się tatuowaniu metodą handpoke - ręcznie, bez maszynki, jedynie przy użyciu igły i tuszu.

Spotkało się to z mieszanymi uczuciami fanów - jednym bardzo spodobały się wzory wybrane przez Wieniawę, inni uznali to za zbyt duże szaleństwo. Jednoznacznie skrytykowały to osoby zajmujące się tatuowaniem profesjonalnie, którzy podkreślali, że każde tatuowanie powinno odbywać się w bezpiecznych, sterylnych warunkach, a świeżego tatuażu nie powinno wystawiać się na działanie słońca i wody.

"Julia ma wpływ na ludzi, jest influencerką, aktorką i nie powinna pisać na swoim profilu, że »handpoke to nie rana i krew nie leci, więc można to zrobić na Bali i się wykąpać i opalać«. Nie, nie można" - skrytykowała na Tik-Toku Inez Janiak-Molęcka, tatuażystka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta